Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    25.12.2013
    Posty
    3
    Słuchawka
    Nie posiadam

    Smile Htc sensation xe

    Witam . Chciałbym się was spytać czy są jeszcze jakieś oryginalne? Jeżeli macie to poprosze o linki, bo chcę kupić taki telefonik ,ale kilka dni temu oglądałem podróbki telefonów ... I się boje ,że kupie jakiś szajs . Z góry dzięki !

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Htc sensation xe

    Na Alledrogo są oryginalne, od 400 wzwyż. Podróbki sam widziałem na własne oczy (jakieś z chin z procesorami Media-Tek) - tylko podróbki HTC One... Ale najczęściej różnią się małymi elementami (inny kształt tylnej klapki, inny kształt ramki wyświetlacza, inne detale)
    A więc po prostu musisz szukać aukcji które mają oryginalne obrazy sprzedawanego telefonu (jeśli masz wątpliwości, możesz użyć w google grafika 'szukaj po obrazie/szukaj podobnych') i porównywać z oryginalnymi zdjęciami ze strony HTC. Nikt nic innego nie wymyśli
    A nawet jeśli kupisz telefon, i będziesz miał podejrzenia że to podróbka - wpisujesz IMEI na stronie HTC żeby pobrać RUU. Jeśli telefon jest podrobiony, nie uda Ci się pobrać RUU, proste. Wtedy szybciutko do rzeczoznawcy, a sprzedawcy wytaczasz cywilną sprawę sądową o zatajenie stanu faktycznego sprzedawanego przedmiotu

    Temat wałkowany wiele razy na pewnym forum rowerowym... Po prostu przeklejam doświadczenia innych użytkowników, którzy zostali oszukani w podobny sposób - chcieli kupić Marzocchi Junior T, a tu okazuje się że górne golenie pochodzą od SR Suntour Duro Triple
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top