Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2013
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc one w serwisie

    Uwaga na htc one przy zakupie

    Witam użytkowników, historia, która mam, myślę że będzie przestrogą, decydując się na zakup htc one byłem na większości forum dotyczącym telefonów... myślałem że to dobry wybór...doświadczenie pokazało że byłem w dużym błędzie....do rzeczy.
    w chwili zakupu u operatora i włączeniu telefonu w domy nie działał aparat (totalna zielen i mieszanie kolorów)- zawsze sprawdzajcie do końca z włączeniem wszystkich funkcji aparatu zanim podpiszecie umowę-- potem czekałem miesiąc na wymiane telefonu na nowy

    drugi nowy htc one - owszem kamera działała ale kręcenie filmów wykazywało dziwne czarne pasy , mrużenie i jakość tragedia ( porównywałem z htc 500)-- dodatkowo co ważne i zwracajcie na to uwagę to szczeliny przy łączeniu obudowy .

    następny serwis (drugi)-- szczelinę skleili, ale uznali że apart nie ma błędów..... paczkę dostarczył operator P4, sprawdziłem przy nim aparat pokazałem jak działa htc 500 i sam stwierdził ze htc one ma wadę i występują czarne pasy,

    trzeci serwis- dwa miechy już bez telefonu--- ok. uznają wymieniają aparat i wysyłają......lecz nie udało im się zamknąć prawidłowo odudowy i mam szczeline wykrzywiającą ekran przy przyciskach głośność..

    chciałem zrezygnować z htc u Play--- nic z tego umywają ręce i płać abonament
    Pisze do Htc Polska--- cisza ----pismo dziękujemy za kontakt

    Tak wiec od kupienia telefonu w październiku do dziś nie wykonałem żadnej rozmowy. Radzę mocno zastanowić się nad zakupem tego modelu, ja żałuję.

  2. #2
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.12.2013
    Skąd
    Manchester
    Posty
    17
    Słuchawka
    HTC one
    Rom
    stock EU unlocked

    Odp: Uwaga na htc one przy zakupie

    wiesz w innych krajach Europy takie rzeczy nie mają miejsca ...

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.01.2014
    Posty
    3
    Słuchawka
    Htc one

    Odp: Uwaga na htc one przy zakupie

    Luknij na moj post o martwym pikselu na ekranie, kolego


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top