Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    03.01.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC Desire 500

    HTC desire 500 - kilka pytań

    Witam!

    Czy da się jakoś przestawić menu aplikacji aby przewijało się w prawo a nie w dół? czy można jakoś zmienić jego tło? czy dostępny jest w jakiejkolwiek formie, dawny sposób odblokowania klawiatury za pomocą pierścienia a nie dennej kłódeczki?

    spodziewam się odpowiedzi 3xnie ale proszę o potwierdzenie.


    pzdr

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Na stock nie, ale możesz zainstalować jakiegoś launchera i wtedy ustawiaj do woli
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    12.01.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    desire 500

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Witam
    Mam problem z desire 500 a mianowicie nie mogę zmienić aparatu z przód na tył
    .Dodam że próbowałem tak jak w instrukcji i nie da rady.A w ustawieniach nigdzie nie ma

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Standardowo chyba włączasz aparat i tam masz ikonki do zmiany na aparat przód i tył oraz zdjęcia i film
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Cytat Zamieszczone przez adr2 Zobacz posta
    Witam
    Mam problem z desire 500 a mianowicie nie mogę zmienić aparatu z przód na tył
    .Dodam że próbowałem tak jak w instrukcji i nie da rady.A w ustawieniach nigdzie nie ma



    Jeden problem, jeden temat.





    Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    21.02.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    Desire 500

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Witam,
    Mam problem w następującej kwestii Bardzo cicha jakość dźwięku w nagrywanych filmikach, ktoś mógłby coś poradzić?

  7. #7
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Dobra. Jako, że od jakiegoś czasu owy telefon posiadam (i urywa różne części ciała jak na 790 złotych polskich nowych - mówię o nowiutkim telefonie z pudełka) odpowiem dumnie
    Jeśli chodzi o menu przewijane w prawo, zmiana blokady i tła listy aplikacji - zainstalowanie innego launchera niż HTC Sense. Czy jest sens, nie wiem (i tak się i to znudzi), ale na pewno się da tym sposobem.
    Zmiana aparatu z tylnego na przedni - trzeba przesunąć palcem od prawej krawędzi ekranu do dolnej krawędzi. Było w samouczku jako pierwszy i ostatni krok ;P
    Bardzo cicha jakość dźwięku... Bardzo cicho czy bardzo słabo słychać? Tak czy inaczej polecam zdjęcie obudowy i przeczyszczenie dziurki mikrofonu. I nie zasłanianie jej podczas nagrywania filmów
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    03.03.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC Desire 500

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Witam
    W moim HTC Desire 500 mam problem z odbieraniem połączeń przy użyciu zainstalowanych callerów typu : BIG-Full Screen Caller ID, Full Screen Caller ID PRO, HD Full Screen Caller ID Pro, Ultimate Caller ID Screen HD - we wszystkich tych programach nie działa klawisz odbierz. Wyświetla się informacja, że odbiór jest zablokowany przez systemowy program połączeń.
    Czy ktoś wie co jest przyczyna takiego stanu i czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu.

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Trzeba przyznać aplikacji prawa roota, aby umożliwić jej odblokowywanie ekranu. W innym wypadku raczej nie będzie działać...
    To moja teoria, w praktyce może być inaczej.
    Albo - teoria #2 - wyłączyć dialer HTC?
    Albo - teoria #3 - zmienić nakładkę, bo Sense wymusza ten dialer?
    Serio, nie mam pewności, który pomysł jest tym właściwym. Musisz popróbować
    Sam telefon jest nowy, wyszło raptem parę custom-romów z podstawowymi funkcjami... Ponieważ sam telefon na dzień dzisiejszy jest świeżutki i nie da się w znaczący sposób poprawić prędkości jego pracy. Choćby dlatego, że nie ma sensu, kiedy telefon i 99,9% aplikacji działa na nim świetnie.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    30.03.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC Desire 500

    Odp: HTC desire 500 - kilka pytań

    Cześć. Jestem użytkownikiem HTC Desire 500 i mam pytanie odnośnie plików pobranych przez bluetooth. Niektóre pobrane pliki nie wyświetlają się, wyskakuje trójkąt z wykrzyknikiem. I teraz mam pytanie odnośnie usunięcia tych uszkodzonych plików. Wejście w nie, przytrzymanie uaktywnia jedynie funkcję Otwórz i Szczegóły. Po podłączeniu USB komputer nie wykrywa żadnych pobranych plików, nie widzi ich. Macie jakiś pomysł?


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top