Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC ONE

    Problem z aparatem, dziwne ślady przy słabym świetle

    Witajcie, mam ogromny problem z aparatem w moim telefonie, ONE to już mój 3 telefon od HTC, z ostatnim Sensation były same problemy, ale HTC ponownie zyskało moje zaufanie, gdy zobaczyłem ich nowego flagowca. Wszystko byłoby w w porządku, gdyby nie zdjęcia robione w ciemności, przy słabym świetle itd. By przybliżyć Wam mój problem zrobiłem sobie zdjęcie dłoni, widać na nim dziwne "wzorki". Czy jest możliwe, że na szkiełku aparatu jest folia producenta? I czy należy ją zerwać by pozbyć się problemu? Czy wysłać na gwarancję? Problem zauważyłem tydzień po zakupie i jest on bardzo dokuczliwy... Nadmienię również, że drugiemu członkowi rodziny pękło szkiełko aparatu, w drugim dniu użytkowania, a telefon był noszony w pokrowcu i ani razu nie spadł. Dodam, że przy dobrym świetle te zakłócenia nie są jakby widoczne, a szkiełko nie jest porysowane. Dziękuję za przeczytanie mojego postu, mam nadzieję, że ktoś jest w stanie mi pomóc. :<
    OTO ZAŁĄCZONE ZDJĘCIE:

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Problem z aparatem, dziwne ślady przy słabym świetle

    Wygląda IMHO na folię na aparacie, o ile jest...
    A pęknięcie szkła aparatu... - nie musi być uderzenie, wystarczy różnica temperatur
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top