Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    08.01.2014
    Posty
    3
    Słuchawka
    Htc one

    Question Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    Witam,
    to pierwszy moj post, prosze o wyrozumialosc i takie tam.
    Moja przygode z Onem zaczalem tydzien temu od tego czasu w sklepie wymienialem go juz 3 razy, za kazdym razem jest jakis martwy piksel na ekranie. Chyba nie musze mowic ze przy ekranie fullHD takie cos jest okropnie irytujace i nie da sie na to nie zwracac uwagi. Zawsze myslalem ze HTC robi telefony premium a model One (dokladnie srebrny) jest wedlug mnie najladniej wygladacym smartfonem wszechczasow
    Jest tylko jeden problem jest jakis sposob albo trick zeby dostac wersje bezproblemowa i bez ekranu o 1, tak o jednym, martwym pikselu. Wlasciwie to jest to jedna malutka czarna kropeczka ktora irytuje jakby Ci sie wysmiewala w twarz
    Sorry za moje dziwne opowiesci nie z tej ziemi ale przy 4 modelu ktory takze ma ten sam problem juz czlowieka moze cos trafic. Chce akurat ten telefon! Nie piszczcie ze masz wziac kase i kupic cos innego bo chce tego HTC, tylko jak?
    Jest jakis sprzedawca czy pasjonat tego modelu ktory moze mnie wtajemniczyc jak wymienic na model bez zadnych bledow?
    Dodam jeszcze ze za kazdym razem dostalem wymiene telefonu na nowiutenki model z foli, zapakowany z szafki w sklepie. Chyba nie moga miec wszystkich telefonow z taka sama wada???
    PS. Napiszcie jeszcze jak ktos ma wogole model BEZ zadnych martwych pikseli moze to poprostu wrodzona wada tego telefonu( Dodam tez ze bylem juz tak zdesperowany ze wlaczalem aplikacje typu "Dead pixel fix" ktore sprawiaja ze ekran miga jak popi....y, trzeba tak podobna przez 6 godzn, nic nie pomagalo. Takze to jest nie uleczalna wada sposobami domowymi i odrazu mowie ze nie bede piksla masowac, tez takie posty na necie znalazlem, haha. Wtedy nawet mi go na gwarancji nie wymienia...
    Z gory dziekuje za pomoc i odp

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    Na pewno nie każdy One tak ma ;] bawiłem się tym telefonem u mojej kobity w salonie play, i tam na pewno nie mieli takiego problemu, a telefon był tyle co otwarty z folii
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    08.01.2014
    Posty
    3
    Słuchawka
    Htc one

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    Wiesz jaki kolor mial ten dobry model? Chyba cala partie maja z tym samym problemem... jest to wogole mozliwe ze strony HTC????

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    Tamten był czarny
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.12.2013
    Skąd
    Manchester
    Posty
    17
    Słuchawka
    HTC one
    Rom
    stock EU unlocked

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    wymieniaj go do oporu aż trafi Ci się dobry. Rozpakuj go już w sklepie i pokaż sprzedawcy

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2013
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    5
    Słuchawka
    HTC One

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    Ja kupiłem nowego srebrnego i nie mam żadnej wady.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    No to niestety wygląda na to że masz niesamowitego pecha
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2014
    Skąd
    Londyn
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc one silwer

    Odp: Istnieje jakis One bez zepsutego ekranu? (1 martwy piksel 4 razy z rzedu)

    ja ma srebrnego i tez bez problemu z wyświetlaczem, ale bateria kompletna porażka mi wytrzymuje 7 godzin max


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top