Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: bateria htc :(

Mieszany widok

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2014
    Skąd
    Londyn
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc one silwer

    Post bateria htc :(

    Witam jestem tu nowy swojego htc nabyłem we wrześniu czyli 3 miesiące temu wcześniej miałem tylko nokie. przesiadka i to spora ale szybko sie przestawiłem tel super wykonanie i cała reszta tylko ma jedna wadę i to poważną!!! bateria kompletana porażka mi nie wytrzymuje 7 godzin niknie w oczach dosłownie i tona właczonym trybie oszczedzania!!!!! tel jet 24 na dobe podpięty do neta w drodze od pracy słucham muzy zajmuje to godzinę i siedzę na GG w pracy tylko na przerwie i po południu już bateria zdycha muszę chodzić z ładowarka zawsze!!!! i tu mam pytanie czy to norma czy tylko mój jest taki??? trefny. Mam go ubezpieczonego wiec mogę oddać ale chciałem sie wcześniej podpytać was drodzy forumowicze

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    11.11.2013
    Posty
    3
    Słuchawka
    Htc One Silver

    Odp: bateria htc :(

    Musisz mieć jakiś trefny egzemplarz.... Ja neta nie wyłączam, działa non stop, smsów może z 5 rozmów do pół godziny, trochę internetu, facebooka, podobnie jak ty muzyka ok. godziny i dwa dni wytrzymuje i jeszcze ok. 25% zostaje....A po jednym dniu ostrego użytkowania mam ok 40% baterii. Więc lepiej na gwarancję oddaj.

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.12.2013
    Skąd
    Manchester
    Posty
    17
    Słuchawka
    HTC one
    Rom
    stock EU unlocked

    Odp: bateria htc :(

    spróbuj factory reset i potem nic nie instaluj. Możliwe że wasz jakąś trafną aplikacje zainstalowaną. Po drugie nie trzymaj telefonu na ładowarce. Po resecie android potrzebuje około 5 dni aby rozpisać sobie zużycie baterii. Czyli tak. Naładuj go do 100% zresetuj i używaj aż padnie całkiem. Znów naładuj i używaj aż padnie i tak minimum 5 razy. Zobaczysz że się poprawi ..

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2014
    Skąd
    Londyn
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc one silwer

    Odp: bateria htc :(

    Dzięki panowie nie będę nic kombinował jutro oddam na gwarancje od początku mijałem problemy z baterią. wiec niech wymieniaj na nowy!!!

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.12.2013
    Skąd
    Manchester
    Posty
    17
    Słuchawka
    HTC one
    Rom
    stock EU unlocked

    Odp: bateria htc :(

    no tak najlepiej .... Poddać się i iść na łatwiznę

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2014
    Skąd
    Londyn
    Posty
    4
    Słuchawka
    htc one silwer

    Odp: bateria htc :(

    witam dziś odebrałem swój tel z naprawy.... tzn się nie mój stary ale kompletnie nowy zobaczymy jak ten będzie się sprawował dziś już formatowałem bateryjke 1 raz

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    26.02.2015
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc one m7

    Odp: bateria htc :(

    Cytat Zamieszczone przez radzio Zobacz posta
    witam dziś odebrałem swój tel z naprawy.... tzn się nie mój stary ale kompletnie nowy zobaczymy jak ten będzie się sprawował dziś już formatowałem bateryjke 1 raz
    I jak z tą baterią? Ja właśnie dostałem z serwisu hom7 w zamian za pięciokrotną naprawę desire 500 i moja bateria wytrzymała 5h20min....

    Dziś jest lepiej ale pozostało mi 17proc, a jest dopiero 16.20. Odsyłać do wymiany baterii? Czy to norma?
    pozdrawiam,
    Maciej

  8. #8

    Odp: bateria htc :(

    to nie norma, bateria powinna wytrzymywać dużo dłużej.. u mnie po 30 godzin wytrzymuje

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    05.03.2015
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC One M7

    Odp: bateria htc :(

    Witajcie,
    Telefon mam od ok 10 miesięcy. Baterię ładuję już dwa razy dziennie, po odlaczeniu od ładowarki po ok 20min używania znika mi ok 10-15% baterii.
    Czy po 10 miesiącach jest jeszcze szansa na oddanie telefonu w ramach gwarancji?

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC M7

    Odp: bateria htc :(

    Coś masz ewidentnie popsute.. ja bym oddał tel na gwarancje. Muszą Ci go przyjąć.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top