Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    20.01.2014
    Posty
    2
    Słuchawka
    htc one 801n

    Problem z wyświetlaczem.

    Witam.

    Chciałbym opisać Wam mój problem z wyświetlaczem w telefonie htc one 801n.
    Mój problem jest dość zawiły bo zaczyna się już przy kupnie telefonu:

    pół roku temu zakupiłem telefon na aukcji najbardziej znanego serwisu aukcyjnego w Polsce. Nie dostałem dowodu zakupu (brak gwarancji). Ruszyła machina, 30dni sporu, upomnienie sprzedającego przez allegro, następnie chyba blokada jego konta oraz wejście na drogę prawną (chęć skorzystania z ochrony kupujących). Niestety wszystko to "psu na budę" i do chwili obecnej nic się nie wyjaśniło, brak zwrotu chociaż części kasy, nadal brak gwarancji, cisza ze strony sprzedającego jak i policji itd.

    Do dnia dzisiejszego telefon działał bez zarzutu. Byłem MEEGA z niego zadowolony. Chciałbym zauważyć, że HTC jest w Krusell ColorCover, do tego folia na tylniej obudowie jak i wyświetlaczu oraz był w futerale skórzanym (wsuwka).
    Spędziłem dziś na dworze ok 1h. Po powrocie do domu i wyciągnięciu telefonu z wsuwki zauważyłem, że jest wilgotny (z tyłu nawet był dość mokry). Wyświetlacz padł. I teraz do sedna: Tel działa, słychać normalnie dźwięk pogłaszania i przyciszania, również podczas resetu telefonu odtwarzane są dźwięki, działa też dotyk (klikanie na oślep powoduje dźwięk i wibrację), jedynym problemem jest, że nic nie widać na wyświetlaczu.

    W czym może tkwić przyczyna? Telefon leży od 2h w ryżu i na grzejniku (dobrze)? Znając mój przypadek gwarancja odpada, ile może kosztować naprawa usterki? Gdzie ją wykonać?

    Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc.
    Pozdrawiam
    Mateusz


    edit: pod żarówką baaardzo, bardzo słabo ale widać co się dzieje na wyświetlaczu (wkońcu udało mi się wyłączyć telefon). Brak jakby podświetlenia LCD. Co robić?
    Ostatnio edytowane przez kozak141 ; 20.01.14 o 22:06

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Problem z wyświetlaczem.

    W serwisie za 70 złotych powinni go przywrócić do życia po wodzie, następnie zdiagnozować co jest nie tak konkretnie

    Tak, wysłałem to z Lumii i tak, uwielbiam ten system.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top