Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    17.02.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc disaster c

    Desire C - dziwne zachowanie bluetooth z zestawem słuchwkowym.

    Witam,
    mam problem z łącznością telefonu ze słuchawkami poprzez bluetooth.
    Telefon to Desire C. Posiadam go już dość długi czas, ale był używany jako telefon awaryjny w domu. W międzyczasie komuś pękła szybka, jakiś magik z punktu gsm ją wymienił, ale wymienił tak, że szybka od środka jest coraz bardziej zakurzona, jest jakby nieco głębiej osadzona niż była etc.
    Do sedna: kilka dni temu podłączyłem swoje słuchawki (prestigio pbhs1), które mimo swojej nie najwyższej klasy działają z każdym telefonem bez zarzutu. Z tym htc działały również, może nie tak dobrze, bo wystarczyło chwycić telefon za górną część lub zasłonić kieszeń ręką i sygnał się rwał, ale działały. Dzisiaj w niewyjaśnionych okolicznościach zasięg spadł znacznie poniżej minimum, które umożliwia jakiekolwiek sensowne używanie zestawu.
    Wystarczy, że odwrócę głowę, kierując odbiornik z przeciwną stronę, niż w stronę telefonu i sygnału brak.
    Słuchawki sprawdzałem na innych telefonach i jest ok.

    Jesteście mi w stanie podpowiedzieć, czy nadajnik bluetooth w tel. mógł się ot tak zepsuć w taki sposób? Jest coś, co mogę zrobić w androidzie, żeby to działało lepiej?

    Mogę również oddać telefon do kolejnego losowego punktu gsm, ale szczerze mówiąc obawiam się, że wydam bezsensownie kolejne pieniądze na telefon, który bądź co bądź - wiele sobą nie prezentuje.

    Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi co z tym fantem zrobić.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Desire C - dziwne zachowanie bluetooth z zestawem słuchwkowym.

    Prawdopodobnie źle złożony dotyk, może przy wymianie modułu "magik" coś nadszarpnął i wyszły kwiatki. Biłbym się o zwrot kasy


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top