Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    23.03.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC Desire Z

    HTC Desire Z/ Problem z ładowaniem.

    Witam,
    posiadam telefon HTC Desire Z, jednak od pewnego czasu telefon nie ładował baterii (próbowałem na 3 różnych). Czas gwarancji minął kilka miesięcy temu więc oddałem telefon do prywatnego serwisu. Powiedzieli, że padła jakaś płytka która jest odpowiedzialna za ładowanie. Wymienili i oddali mi telefon, bo okazało się, że to nie ta płytka i w zasadzie to nie mają pomysłu na naprawę tego telefonu. Telefon podpięty pod ładowarkę działa tak, jakby zasilany był tylko przez kabel (bateria nie ładuje się w ogóle, a czasami w ogóle telefon nie chce się włączyć) natomiast gdy uda mi się go włączyć, to zaraz po wyjęciu kabla telefon się wyłącza. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC Desire Z/ Problem z ładowaniem.

    Teoretycznie mieli rację, sam bym obstawiał padnięte PSU (o ile to właśnie wymienili). Ale jeśli to jednak nie to, to obstawiam że jest to padnięta płyta główna - w taki czy inny sposób - i płyta główna nie przekazuje prądu baterii.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top