Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    23.03.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    nokia

    kupno htc one s z520e

    Witam. Chciałbym kupić htc one z520e lecz trudno jest go dostać. Myślicie że do 1000zł go kupię? A może zastanowić się nad one x? Który lepszy i wydajniejszy ? Słyszałem że w one x bateria nie jest wymienna prawda to ? Pozdrawiam

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: kupno htc one s z520e

    Bateria jest wymienna w każdym telefonie. Tylko w telefonach tego typu (One S, One X, One M7, One Max, One Mini, iPhone 5/5S/5C...) baterie wymienia się poprzez rozebranie telefonu, co może wiązać się z utratą gwarancji. Jednak nie martwiłbym się tym, bo zazwyczaj w tych telefonach jest umieszczana bateria litowo-polimerowa, której liczba ładowań jest niemalże nieograniczona, więc nie ma się co martwić wymianą baterii

    I tak, telefon da się kupić za mniej niż 1000 złotych spokojnie.

    Jeśli chodzi o pojedynek One X vs. One S - teoretycznie One X miał być wyższym modelem, w praktyce wyszło jednak że 4-rdzeniowa Tegra III w One X jest porównywalna bądź gorsza niż 2-rdzeniowy Krait w One S. Z tym, że One S jest... tańszy.

    Do 1000 złotych kupiłbym HTC Desire 500 - zrobiłem to raz, i zrobiłbym jeszcze raz, i jeszcze raz... Telefon kosztuje nowiutki z gwarancją 790PLN, i wcale nie odstępuje tamtym dwóm. 4-rdzeniowy Snapdragon pracuje naprawdę fajnie, nie doświadczyłem żadnych, nawet najmniejszych przycięć nawet przy graniu w nowie tytuły. Do tego bateria jest wymienna, możemy mieć wersję dual-sim (trochę droższa) i zawsze mamy slot na kartę micro-sd.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top