Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.03.2014
    Posty
    2
    Słuchawka
    HTC HD2

    Question HTC HD2 - wybór zestawu digitizer + LCD

    Witam!

    Mam HTC z uszkodzonym dotykiem.
    Chciałbym kupić gotowy zestaw LCD + digitizer za możliwie najmniejszą cenę. Znalazłem na eBay'u komplet, tanio, tyle, że do wersji T-Mobile.
    I tu moje pytania:
    1. Czy komplet LCD + digitizer T-Mobile będzie pasował do wersji bez t-mobile?
    2. Doczytałem, że są węższe i szersze taśmy od LCD, czy ten rozmiar zależy od wersji telefonu?
    3. W moim HTC jest digitizer lutowany, ja chciałbym kupić zestaw z digitizerem wpinanym, będzie pasował? (wyczytałem, że pasują, ale ciągle nurtuje mnie, czy zestaw T-Mobile będzie pasował w wersji bez T-Mobile)

    Oto kilka ciekawych ofert, podpowie ktoś która by pasowała?
    > For HTC HD2 T8585 T Mobile LCD Display Touch Digitizer Screen Glass Assembly | eBay
    Ten wyraźnie ma zaznaczone T-Mobile version

    > Full LCD Touch Digitizer Display Screen Assembly for HTC HD2 HD 2 T8585 | eBay
    Tutaj nie ma żadnej wzmianki o T-Mobile

    Pozdrawiam,
    Sebastian

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: HTC HD2 - wybór zestawu digitizer + LCD

    digitizer od wersji T-Mobile nie będzie pasował - jest fizycznie większy, jak i sama wersja T-Mobile.
    A jeśli chcesz kupować komplet LCD+Digitizer, to z tego co mi wiadomo (sorry, ale nie mam jak tego sprawdzić bo jestem poza domem i nie mam pod ręką HD2, a nie pamiętam jak to wygląda) nie musisz się martwić wpinanym/lutowanym dotykiem, bo jest to tylko połączenie dotyku z LCD.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top