Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    21.04.2014
    Posty
    2
    Słuchawka
    DESIRE SV

    DESIRE SV problem z wyłączaniem oraz VPNem

    Witam,
    rok temu kupiłem sobie SV, w końcu chciałem mieć jeden telefon zamiast nosić dwa. Po około 2 miesiącach telefon zaczął wyłączać się. Wyłącza się w rożnych momentach i przy rożnym stopniu naładowania baterii. Nie wyłącza się tylko przy podłączonej ładowarce.
    Myślałem, że uszkodziłem go przypadkiem a więc kupiłem drugi taki sam i po około 2 miesiącach ta sama sytuacja, drugi telefon również zaczął się wyłączać. Trochę mnie to zdenerwowało a więc skontaktowałem się z servisem REGENERSIS i wysłałem im ten telefon. Oczywiście przed wysłaniem wszystko sprawdziłem, zrobiłem HARD RESET, wymieniłem dla pewności kartę SD na nowa oraz obie karty SIM. Niestety to nie pomogło dla tego zdecydowałem się na wysłanie do serwisu.
    Po kilku dniach telefon wrócił, serwis niestety nic nie zrobił. Napisali w uwagach, że oni nie widzą żadnych usterek. Włączyłem telefon a ten nadal się wyłącza. Strasznie mnie to zdenerwowało a więc zadzwoniłem do HTC i wysłałem jeszcze raz telefon do naprawy. Serwis znowu mi odesłał z uzasadnieniem, że wszystko jest OK.....
    HTC umywa ręce i w niczym nie chce mi pomóc. Do tego po ostatnim pobycie w serwisie przestał mi działać VPN którego używałem do łączenia się z firmą.

    Serwis REGENERSIS to po prostu jakaś porażka. Wysłałem im telefon bardzo dobrze zabezpieczony, a oni odesłali mi w jakimś zniszczonym pudełku... więcej tam nic nie wyślę.

    Jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc będę wdzięczny. Teraz mam 2 problemy z tym telefonem. Wyłącza się oraz nie mogę nawiązać połączenia VPN (cały czas mnie odbija komunikatem "niepowodzenie" wszystkie ustawienia są OK ).

    pozdrawiam.

  2. #2
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: DESIRE SV problem z wyłączaniem oraz VPNem

    Rozbierali w ogóle ten telefon w Regenersis...?
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    21.04.2014
    Posty
    2
    Słuchawka
    DESIRE SV

    Odp: DESIRE SV problem z wyłączaniem oraz VPNem

    Nawet nie rozebrali.


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top