Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: NET Compact Framework 3.5 i 3.7 [cab]

    pytalem dlatego, poniewaz nie spotkalem sie aby cos nie dzialalo na 3.7 a instaluje mase gier i programow. forum eomnia to forum samsunga i wiem z doswiadczenia ze na samsungach duzo nie dziala tak jak powinno. na htc na szczescie jest inaczej

  2. #12
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: NET Compact Framework 3.5 i 3.7 [cab]

    A ja jeszcze dodam to co kiedyś w podobnej dyskusji ktoś mi powiedział.
    Instalując jedną z wersji decydujemy się na użytkowanie jej non stop. Odinstalowanie NET CF i instalacja innego (3,5 na 3,7 lub odwrotnie) nie przyniesie żadnego skutku ponieważ stare biblioteki i tak zostają w systemie. Należy zainstalować nowego i gdzieś w rejestrze podmienić ścieżki do nowej wersji. Jeżeli tego nie zrobimy to pomimo instalacji innej wersji i tak system odwoła się do starych bibliotek.
    Nigdy nie sprawdzałem czy to prawda, nie miałem takiej potrzeby. Teraz mam rom 3.14 i chciałem na początku zainstalować NET CF 3.5, ale w czasie instalacji HD2 wywalił mi komunikat iż w systemie jest już ten składnik i to w nowszej wersji niż ja instaluje. Czy ma kontynuować. Więc przerwałem instalacje. Wszystkie aplikacje mi działają. Mówię o tych co wymagają NET CF.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top