Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2011
    Posty
    3

    Nawigacja dla piechura

    Witajcie. Jestem nowy więc miło mi się przywitać ze wszystkimi użytkownikami htc.
    Mam problem, szukam nawigacji do hd2 dla turysty, pieszego stricte w teren- nie tylko na drogi. Czy macie jakieś informacje o istniejącym już oprogramowaniu?
    szukałem, jednak nie znalazłem więc skierowano mnie tutaj.
    Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Nawigacja dla piechura

    Ja wiem że am niby też ma opcje typ trasy piesza, ale nie wiem czy może się przydać do stricte pochodów bo nigdy nie sprawdzałem
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Nawigacja dla piechura

    Polecam Ci program Garmin. Możesz zakupić wersję z mapami Topo, myślę że będziesz zadowolony

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    24

    Odp: Nawigacja dla piechura

    coś takiego ma kompas w HD2 który działa jak busola zaznaczasz na mapie google punkt docelowy a potem prowadzi cie taka zielona kropka (ja do końca nie rozgryzłem tej aplikacji) jednakże ma wadę że za łączy się z siecią i zjada pieniądze mapa google ale jak wyznaczysz punkt to już nie

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    01.01.2011
    Posty
    15

    Odp: Nawigacja dla piechura

    Jest świetna aplikacja przydatna do pieszych wycieczek po szlakach turystycznych, a mianowicie program o nazwie KAMAP. Można sobie wybrać mapę jakiego się chce regionu o cieszymy się świetną nawigacją na szlaku turystycznym. Co ciekawe program wykorzystuje tylko sygnał GPS tak jak AUTO MAPA więc nie martwimy się o to że za korzystanie zostaną nam naliczone koszty. Jednak problem polega na tym że mapa turystyczna wybranego regionu jest płatna 30 zł, ale sam program jest darmowy z możliwością instalacji na dwóch urządzeniach. Interface podobny do AUTO MAPY. Ale warto wydać te 30 zł bo naprawdę programik jest super. Można zainstalować i przetestować - POLECAM!!!

    Kod:
    http://www.kamap.pl/

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2011
    Posty
    3

    Odp: Nawigacja dla piechura

    No Panowie, dziękuje bardzo - pomocni jesteście
    Sieku - Używam google maps ale to kosztuje, fakt faktem iż odkryłem, że gdy do HD2 wsadzę sima z modemu, którego co oczywiste używam do netbook-a to korzystam za free z internetuniestety hd2 nie ma dwóch portów na simy i używając w.w. sima nie mogę dzwonić

    Tomanio22 - dzięki, sprawdzę bo to może być topróbowałem z aplikacją "szwędraczek" no ale nie wyszło a szkoda bo aplikacja to dobra. Mapy wrzucamy na urządzenie sami po wcześniejszym skalibrowaniu ich na komputerze co dawałoby przy hd2 spore pole do popisów. Mógłbym korzystać ze starych map wojskowych no ale... trudno. (próbowałem emulatorów) Dla zainteresowanych
    Kod:
    http://szwedraczek.rsei.umk.pl/
    ArturN - Kolego, a mógłbyś mi napisać coś więcej? Garmin i jego oprogramowanie to pierwsze o czym zacząłem czytać ale nie zasłyszałem nigdzie, że ich oprogramowanie można nabyć i w dodatku zadziała na smartfonie.

    no cóż. Dziękuje jeszcze raz wszystkim. Pozdrawiam
    (Sprawdzę jak działa Kamap zobaczymy czy polak potrafił się popisać

    [gmod]linki zewn. kodujemy![/gmod]


  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Nawigacja dla piechura

    Poczytaj tu o produkcie garmina. Jest też cena i namiar na sprzedającego:
    Kod:
    http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=19183:garmin-udostepnia-mape-topo-polska-2011&catid=51:programy&Itemid=93

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    09.01.2011
    Posty
    3

    Odp: Nawigacja dla piechura

    Podziękowania poszły. Koniec tematu


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top