Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: O czo kaman

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    22.10.2014
    Posty
    2
    Słuchawka
    HD2

    Question O czo kaman

    Hej,
    moi drodzy - poddaje się... Walczę z nim już od dwóch dni i g...no
    Jest kilka spraw, które mnie już przerosły...
    1. Mianowicie próbuję przesłać z Xperia E1 do HD2 za pośrednictwem bluetooth wszystkie kontakty, z negatywnym skutkiem
    Odhaczyłem w HD2 wszystkie pola do poprawnej transmisji, tj. parują się bez problemu, jest odhaczona zgoda na przesył danych, nawet za pomocą jakiegoś niby "zdalnego" przechwycenia widoku karty i pamięci telefonu, wszedłem w te kontakty i przerzuciłem. Wszystko spełza na komunikacie, że "nie udało się zapisać.Odebrane dane mogą być niekompletne" i tak dwa razy jeden komunikat po drugim. Bardzo m zależy na kontaktach-wiadomo...

    2. próbując zrzucić te kontakty wchodzę do Active Sync, poprawnie widzi telefon ale jak wchodzę w aktualizację to przenosi mnie na stronę HTC czy Windows Mobile, na której g...no jest, bo aktualizacji nie znalazłem - pomyślałem, że może po aktualizacji coś mu się poprawi z tymi kontaktami. Kontaktów przez Active Sync nie synchornizuje, bo nie mam założonego Outlook na tym kompie (Windows 7).

    3. Chciałbym zaktualizować telefon, bo używałem go w pracy na stanowisku PH do wbijania różnych mega interesujących rzeczy więc w formie telefonu, nigdy z niego korzystałem -a teraz mi się spodobał, jak tą robotę zmieniłem
    Nie wiem, czy mam możliwość nie zmieniając zbytnio layoutu sobie go uaktualnić, czy będzie problem?
    Ta stopka z instrukcjami KurczaQ to jest zapisana jakiś czas temu, zmieniło się coś w między czasie? Czy w ogóle rekomendujecie abym ruszał coś w oprogramowaniu, lepiej będzie działał?
    Jeśli tak, to jeśli mogę poprosić, to chciałbym się dowiedzieć o generalnych +/- takich różnych wersji albo podrzućcie proszę tą, która na forum jest bezdyskusyjnie uznana za spoko

    4. Nie wiem o co chodzi z ROMem (znaczy generalnie wiem, ale z obszaru społeczności narodowościowych, choć Romowie to nie naród, bo zdaje mi się, że mniejszość etniczna). Nie wiem dalej o czo kaman z Radiem i jakie są niuansiki między Windows Mobile a Windows Phone?

    Pomożecie?
    P.S.
    Moje parametry:
    1. system operacyjny: 5.2.21869
    2. MANILA: 2.5.19211619.0
    3. ROM:1.66.479.2
    4. DATA ROM: 01/11/10
    5. RADIO: 2.07.51.22_2
    6. PROTOKÓŁ:15.32.50.07U

    Z góry dziękuje za wskazówki, opinie, doradztwo i pomoc.
    Sykuś
    Ostatnio edytowane przez sykuś ; 24.10.14 o 01:08


 

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top