Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    19.12.2014
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC HD2

    Szybkie pytania - m.in. wybór ROM'u Andka do HD2

    Witajcie

    Zdaje sobie sprawę ze HD2 to juz stateczny dziadunio ale stwierdziłem że spróbuję jeszcze jednego poużywać zamiast wydawać kupe kasiory na jakieś nowe wynalazki

    Używałem kilka lat temu HD2 na ROM-ie: "HD2_NDT_MIUI_GINGER_2.3.7_STABLE_V6.0_MAGLDR"
    Pamiętam że byłem zadowolony.

    Niestety po potężnym upadku telefonu płyta główna została uszkodzona (wg serwisu poopękany klej pod ramem i prockiem) - ekran i dotyk przeżył - telefon skończył na dnie szuflady.

    Teraz udało mi się za bezcen dorwać HD2 z uszkodzonym ekranem ale z dobrą MB
    Zrobiłem przeszczep i z 2 jest jeden cały

    Niestety dawca ma WM 6.5 który mnie odrzuca.

    Testowo wgrałem na NativeSD Nexus'a KitKat.
    Niby wszystko pięknie ale z ekranem na min, używając fona tylko testowo bez wkładania karty sim i bez internetu, baterie zjada w max 10h gdzie używany jest max przez 30 min (głównie Ebooki). Przy używaniu jako telefon + obsługa maili to ładowanie wymagane 2-3 razy dzienne.
    taka sytuacja jest niedopuszczalna więc jest decyzja instalki andka bezpośrednio w fonie zamiast WM


    Wracając do meritum:
    1. Warto rzucać się na nowsze andki czy może wybrać coś starego (np ten co kiedyś miałem) ?
    2. Co polecicie z ROM'ów dostępnych w sieci?
    3. Aby zwiększyć RAM przerzucając go na karte SD - nie zwiększy się pobór prądu analogicznie jak przy NativeSD ?

    Wymagania:
    1. Instalacja w NAND (aby baterii mało zżerało)
    2. optymalizacja pod energo-oszczedność.
    3. stabilność
    4. używany ma być do dzwonienia, maili (zamiast sms), eBooki, audioBooki itp - ogólnie mało wymagające wydajnościowo

    A miało być "szybkie pytanie" - Sorki za słowotok :P

    Mam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda i podpowie

    Z góry dzięki




    EDYTA:
    Temat nieaktualny - do zamknięcia / wykasowania

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez macheck ; 27.12.14 o 22:48


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top