Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    miałem tą głowice prze rok do omni2 i niebyło na niej najmnijeszego śladu, sądze że na hd2 też niema opcji zeby sie porysowała.. a cena- super.

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2011
    Posty
    12

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    [quote author=Zaldier link=topic=330.msg2355#msg2355 date=1294692396]
    Do tego dostałem ładowarkę, ale nie CC-C200, tylko CC-C100 i muszę tu przyznać, że jest fajniejsza. Kabel jest na stałe do niej przymocowany fabrycznie i jak się ją włącza do gniazdka zapalniczki to logo HTC świeci się na ładny, niebieski kolor. Drobiazg, ale jak cieszy
    [/quote]

    mam pytanie czy aby na pewno cc- c100 jest do HD2 z tego co widzę na oficjalnej stronie to jest tam złącze mini USB a nie micro USB a to nie jest to samo

    Proszę mnie poprawić jeśli się mylę


  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    7

    Uchwyt samochodowy

    Witam. A ma ktoś może ten uchwyt dedykowany
    Kod:
    http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=188277
    Czy leoś dobrze się w tym trzyma? Cena na alledrogo około 300zł.
    Jak taki uchwyt sprawuje się w praktyce, czy telefon jest "pewnie" zamocowany w poziomie. Zastanawiam się nad zakupem i jakoś ten uchwyt w poziomie nie pasuje. Czy w silikonowym pokrowcu telefon mieści się w uchwycie?


    [gmod]nie zapominaj wystawiając link zewn. o znacznikach CODE...Regulamin![/gmod]

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Uchwyt samochodowy

    Poczytaj tutaj

    Czy w silikonowym pokrowcu telefon mieści się w uchwycie?
    Obawiam się, że będziesz musiał go zdjąć :/
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Scaliłem... na przyszłość proszę o większą uwagę przy zakładaniu tematów - jeśli jeden z jednym problemem występuje na liście tuż koło drugiego, traktującego o tym samym... to gdzieś faktycznie jest problem x_X

    Z uchwytów do których można wpakować Leo z dodatkową, powiększającą go osłoną... to jedyne co mi przychodzi do głowy to coś dużego i szczękowego - z regulacją rozstawu szczęk i zacisku... najlepiej byłoby się wybrać do jakiegoś marketu czy komisu i popatrzeć na różne uchwyty, powkładać do nich Leo, zobaczyć jak się trzyma... albo zrezygnować z sylikonu :P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    7

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Jeśli ten dedykowany jest faktycznie taki fajny to silikon zawsze można zdjąć. Widać, że na allegro są kupujący;-)
    Może wypowie się ktoś kto taki uchwyt posiada.

  7. #17
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    siemano ludziska dawno w tym temacie nie pisano, linki do allegro już wygasły, więc prosiłbym kogoś kto ma konkretne oznaczenia uchwytów o zaprezentowanie ich

    ja na swoim LEO mam silikonową obudowę, która chroni tył - z folii na przodzie zrezygnowałem bo jednak te szkło nie wymaga aż takich metod ochronnych

    a wracając do uchwytu - planuje zakup oryginalnego - wiem, drogi, ale w sumie fajnie by go mieć tylko nie wiem, czy będę musiał zrezygnować z silikonu

    drugi, nad którym się zastanawiam, to ten, który zaprezentował smogg - niestety nie wiem jak wygląda bo link z allegro wygasł ...

    macie może jakieś inne propozycje ??? może bardziej uniwersalne, które wykorzystam nie tylko do HD2 (pomimo, że chyba długo go będę miał )

    byłbym wdzięczny za linki + ewentualne oznaczenia danego modelu, co na przyszłość ktoś sobie znajdzie sam, jak link wygaśnie
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  8. #18
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Aby nie zdejmować pokrowca tylnego (gumowanego), byś musiał zaopatrzyć się w bardziej uniwersalny uchwyt - taki zwężany i rozsuwany po bokach. Te dedykowane niestety są na miarę i zawsze trzeba pokrowiec zdjąć.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  9. #19
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Mógłbyś coś zaproponować z takich uniwersalnych ? Jedynie co by mnie interesowało, to to, żeby ten uchwyt nie zakrywał kamerki

    edyta:
    czy przy tym uchwycie musiałbym zdejmować silikon z HaDeka ?
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  10. #20
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    czy przy tym uchwycie musiałbym zdejmować silikon z HaDeka ?
    niestety tak

    Miałem u siebie takie samo trzymanie i to wszystko wchodziło na styk. Pałąk tylko był inny.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top