Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Gdzie najlepiej pójść i z wystawy przetestować jakieś uchwyty ? Bo tak z aukcji allegro itd przy podanych wymiarach trudn oszacować czy jednak będę musiał ściągać silikon (czego nie chcę czynić za każdym razem gdy będę korzystał z car kit )

    Czy do obojętnie jakiej ładowarki podłączę, to włączy się navipanel ?
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  2. #22
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Mam prawie identyczny uchwyt z ładowarką od HTC.

    Kod:
    http://allegro.pl/htc-hd2-dedykowany-uchwyt-samochodowy-hr-cc-c200-i1738678198.html
    Na pewno nie wciśniesz do niego swojego Leona uzbrojonego w sylikon

    Co do NaviPanelu - mi się nigdy nie włączył po podpięciu ładowania w samochodzie, więc przypuszczam, że tę funkcję bardziej uaktywnia firmowy uchwyt od HTC (ale ten kosztuje 3x więcej), aniżeli sama ładowarka. Jeśli tego potrzebujesz, to zawsze możesz to odpalić sobie "z palca"
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #23
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    [quote author=ghost_ link=topic=330.msg6687#msg6687 date=1312291905]
    Gdzie najlepiej pójść i z wystawy przetestować jakieś uchwyty ?
    [/quote]

    Może to i banalne... Media - Markt etc. masz tam wystarczająco duży wybór uchwytów, żeby znaleźć coś dla siebie... W każdym razie tak jest w Media Markcie w Lublinie, z tego co pamiętam w Radomiu, Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim, Wałbrzychu i Wrocławiu. Tam byłem, i duży wybór uchwytów był ^,^
    Zawsze możesz też próbować w jakimś dużym salonie GSM, czasami takie się zdarzają...

    [quote author=ghost_ link=topic=330.msg6687#msg6687 date=1312291905]
    Czy do obojętnie jakiej ładowarki podłączę, to włączy się navipanel ?
    [/quote]

    Nie widzę w tym problemu...
    [Edit]

    Po przeczytaniu postu Smogga muszę napisać, że w każdym razie ja nie miałem problemów z NaviPanelem + ładowarką
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  4. #24
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    @Vinrael: a w MM i tym podobnych marketach nie mają czasem tego w jakichś pudełkach etc.? Ja tam wierzę w zakupy internetowe i jak coś mi się podoba na obrazku to zazwyczaj podobnie podoba mi się "na żywo", stąd też wybór mojego uchwytu był dla mnie decyzją z cyklu "krótka piłka" - klik, klik, klik, dzień dobry panie kurierze, o jaki fajny xD Tak też nie wiem
    Wydaje mi się, że tak jak czasami się znajduje w galeriach handlowych - takie mini stoiska/komisy z telefonami, oni zazwyczaj mają niezły burdel w tych swoich szufladach i gablotach - masa pokrowców, kabur, ładowarek, telefonów... może któryś z tych lepiej zaopatrzonych punktów będzie miał i kilka uchwytów do wyboru i przetestowania :-)
    [hr]Dodano: [time]1312293524[/time][hr]
    Ale ja tego nie traktuję w kategoriach problemu :-) Wręcz przeciwnie - włączający się automatycznie NaviPanel byłby dla mnie uciążliwy
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #25
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Pamiętam, że w tych MM w których byłem, zazwyczaj na górze były rzeczy do przetestowania, a na dole nowe w pudełkach... Tak oto kupiłem sobie pokrowiec do HD2 "zamszowy" (zamsz bodajże 100% poliestyren...&quot

    A co do NaviPanelu, nawet jeśli by nie działał, i tak by mnie to nie obchodziło, bo z niego nie korzystałem Tylko przy sprawdzaniu z ciekawości pogrzebałem we wszystkich funkcjach, i wtedy działał... (podróż do Wałbrzycha... 12 godzin... co innego do roboty? )
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  6. #26
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    [quote author=Vinrael link=topic=330.msg6694#msg6694 date=1312293764]
    (podróż do Wałbrzycha... 12 godzin... co innego do roboty? )
    [/quote]

    Koncentrować się na drodze, a nie bawić telefonem ^_^
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #27
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: uchwyt samochodowy do HD2

    Jechałem jako pasażer - osoba obsługująca nawigacje - 3 nawigacje (dla testów )
    AutoMapę 6.7 na WM 6.5.3 na HD2
    AutoMapę 6.2 na WM 6.0 na Acerze C530
    Garmina na Symbianie w Nokii N95
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top