Witam.
Od pewnego czasu mam problemy z moim m7. Do tej pory dwukrotnie był w serwisie (pierwsza naprawa obejmowała wymianę górnego głośnika i modułu aparatu natomiast druga również wymianę gornego głośnika). Usterka, która pojawiła się wczoraj jest nieco poważniejsza, mianowicie podczas korzystania że smartfona wyłączył się on pomimo iż chwilkę wcześniej stan baterii wynosił 10%. Podlaczylem go do ładowarki (oryginalnej) i po chwili właczyłem. Po włączeniu wszystko było ok, smartfon działał bez problemu, stan akumulatora wynosił 16%, napisałem sms, wysłałem, wygasilem i odłożyłem. Po jakichś 5 - 10 min chciałem przeczytać sms jednak htc był wyłączony i od tej pory się nie uruchamia. Nie świeci się dioda ładowania (ładowarka sprawdzona na innym smartfonie działa). Gwarancja ważna jest jeszcze do września. Podejrzewam, że akumulator uległ uszkodzeniu i będzie nadawał się do wymiany. Czy jeżeli moje przypuszczenia się potwierdzą to serwis obciąży mnie kosztami baterii czy wymieni ją w ramach gwarancji? Czy może któryś z forumowicz?w miał styczność z podobnym przypadkiem oraz czy to może być wina baterii?