Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 126
  1. #91
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    [code ] [/code ]

    Bez spacji ofc tyczy się to linków zewnętrznych - linki na youtube (filmy) oraz na bloga i do innych wątków na forum dajemy w tagu url.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #92
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    PS. o jakie znaczniki chodzi, żeby kodować linki zewnetrzne?
    Znacznik code umieszcza się pomiędzy linkami (wklejasz link, zaznaczasz go i klikasz "#" z menu)

    Wiem, ze moze dla stałych forumowiczów to śmiesznie brzmi, ja jednak jestem tutaj pierwszy dzień i dopiero się uczę
    zapraszam do lektury regulaminu

    sorki, chciałem wszystko co potrzebuje wiedzieć napisać w jednej wiadomości. A skoro już napisałem, to może ktoś mi pomoże.
    LeoCPUSPeed - nie wydaję mi się aby był Ci potrzebny.
    gadu gadu - jest w dziale Windows Download
    Core Player- to następca tcpmp, zawsze możesz go dograć
    Facebook - podobnie jak wyżej
    No Data - może spróbuj z innego źródła
    Android - pisałem już nie ten dział!

    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #93
    Junior Member
    Dołączył
    20.06.2011
    Posty
    9

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    Core Player wiem czym jest, jednak nie chce się uruchomic na tym Fire stormie, no i podobno nie ma mozliwosci ogladać filmów z napisami, jednak mimo to chciałbym go mieć. Czy ktoś może napotkał podobny problem do mnie.
    Odnośnie No Data, co masz na myśli z innego źródła? Czy innym użytkownikom działa ta aplikacja?

    i dzięki za instrukcje dotyczącą kodowania, a co do regulaminu to tak zrobię, jednak najwazniejsze na początek były dla mnie informacje dotyczące Roma, bo nie mogłem korzystać z telefonu

  4. #94
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    odnośnie NoData - po prostu pobierz z innego źródła (o ile pamiętam, jest darmowy więc proszę mi nie zarzucać popularyzowania piractwa ^,^)
    Mi na WM ta aplikacja działała wzorowo, łatwa w obsłudze (nawet banalna).

    Spróbuj zrobić to samo z Core Playerem - pobierz z innego źródła. Jeśli to nie zadziała, polecam zrobić HR niestety...


    [quote author=Pascal_77 link=topic=332.msg6147#msg6147 date=1308728180]
    jednak najwazniejsze na początek były dla mnie informacje dotyczące Roma, bo nie mogłem korzystać z telefonu
    [/quote]

    A co tu Romowie (pot. Cyganie) mają do roboty? ;p
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  5. #95
    Junior Member
    Dołączył
    20.06.2011
    Posty
    9

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    NoData działa (problem tkwił w tym, że instalowałem roma bez karty SIM i testując programy nie miałem karty).
    Natomiast Core Playera nie mogę znaleźć nigdzie innego źródła . Czy mogę prosić o działający link (darmowy) ?

  6. #96
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    Nie ma takiego, gdyż jest to płatny program.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #97
    Junior Member
    Dołączył
    10.07.2011
    Skąd
    Piotrkó Trybunalski
    Posty
    3

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    Czy ten ROM ma odblokowany RAM?
    Jeśli tak, to mam jeszcze jedno pytanie. Mając takie radio i taki ROM co muszę zrobić by zainstalować Firestone ArturaN i go odpalić na moim HD2?
    THX za odpowiedź.

    [mod]Caps lock off![/mod]
    Janek S.

  8. #98
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    Sam osobiście korzystałem z tego ROMu, tylko z wersją z belką na górze. Ma on odblokowaną pamięć RAM.

    >Klik<

    Nie było trudno znaleźć na forum... Ani na blogu...

    [Edit]

    Dzięki, Smogg ^,^
    Właśnie miałem poprawiać, ale musiałem zejść po bigos ;p Wracam, a tu już poprawione ^,^
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.

  9. #99
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    maniek000: wymagania hspl 2.08, radio 2.15

  10. #100
    Junior Member
    Dołączył
    14.07.2011
    Posty
    2

    Odp: FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011]

    Cześć.
    Po przetestowaniu kilku ROMów na dłużej zatrzymałem się na Twoim, bo najbardziej mi odpowiada póki co.
    Jak zwykle jednak parę rzeczy mi nie pasuje.
    Mam zatem parę pytań do zacnego szefa kuchni.

    1. Jak zmienić wygląd (długość, tekst) przycisku "Więcej" w dialerze ? Chodzi o to, że zachodzi na ikonkę klawiry.
    Prześledziłem organoleptycznie graficzną zawartość folderu Windows (png, gif, bmp) ale nie znalazłem żadnych podejrzanych.

    2. Czy zacny kucharz planuje smażenie wersji lite ? Odchudzanie w zakresie aplikacji.
    Pierwszym ROMem, jaki testowałem był CleanEX RV z XDA i powiem szczerze, że ROM wymiata, jeśli chodzi o stabilność, prędkość i "chudość". Czegoś takiego szukam teraz w wersji PL. Z tego co się dowiedziałem nie można tak łatwo spolszczyć takiego ROMu. Może masz jakieś cenne sugestie w tej sprawie. Marzy mi się ten ROM w polskiej wersji. Na razie z polskich Twój mi najbardziej odpowiada chociaż do najchudszych to on nie należy.

    3. Dlaczego widzę 448 MB Ramu tylko w zakładce Ustawienia / Dane telefonu / Informacje o sprzęcie ?
    Z poziomu WM (Ustawienia/system/pamięć) widać 336 MB. To samo w zakładce Ustawienia / Karta pamięci SD & pamięć telefonu.

    4. Nie wiem czy ktoś z Was używa CHT 2.0 i CHT Slidera. U mnie pojawiają się dwa dziwne zjawiska po włączeniu wpomnianego slidera.

    Po pierwsze, przy przejściu z CHT Home Slider do innej zakładki Manili ekran migocze przez chwilkę i pojawiają się przez ułamek sekundy jakieś graficzne śmieci (efekt podobny do zakłóceń obrazu w odtwarzanym na PC'cie filmie, kiedy macie nieodpowiednie codeki).

    Po drugie, kiedy jestem na Home i wciskam hard button Home to ekran uskutecznia mignięcie podczas którego, po pierwsze górny taskbar staje się transparentny, a po drugie nad sliderem pojawia się pasek z fragmentem tapety z Windows Start. Ten sam pasek pojawia się na sliderze blokady zaraz po dociągnięciu go do prawej strony. Pasek ten to najprawdopodobniej standardowy windowsowy pasek uruchomionych programów.
    Czy możecie sprawdzić czy u was też są takie objawy ?

    5. Jak wyłączyć ekranowe zmienianie zakładek manili ? Chodzi mi o to, żeby ruch palcem prawo/lewo na głównym ekranie nie powodwał zmiany zakładki.

    6. Znacie może jakiś mod albo sposób na zwiększenie standardowego Dialera ? Chciałbym, żeby był nieco wyższy, tak, żeby pokazywał tylko 3 pierwsze znalezione kontakty, a nie 3 i pół, jak to ma miejsce standardowo.

    Na razie tyle.

    Pzdr,
    Jimmy


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top