Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    22.03.2016
    Posty
    1
    Słuchawka
    S3 LTE

    Telefon się nie włącza, przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC

    Witam, mam problem z telefonem HTC Desire Z, mój telefon się popsuł i potrzebuje zastępczego. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, wszystko się zrobiło, ale telefon się nie włącza.Przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC po czym gaśnie i zapala się od nowa i tak w kółko. Gdy podłączam telefon do komputera nie pokazuje mi się on w "Komputer", jest dźwięk że go wykrył, ale nie pokazuje mi się on. Ani nie działa konfiguracja przycisków Ciszej(Vol -) + power (nic się nie dzieję, nie ma żadnej rekreacji). Mam zainstalowany HTC Sync, ale on również nie wykrywa telefonu.

    Tak to wygląda w "urządzenia i drukarki" http://zapodaj.net/d6d492b06ea33.png.html

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    28.04.2017
    Posty
    1
    Słuchawka
    najlepsza

    Odp: Telefon się nie włącza, przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC

    Wiesz co miałem to samo, ale ostatecznie te telefony w końcu się rozpadają, to nie Motorola G1, że nadal mój kolega chodzi z nią

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    06.06.2017
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5
    Słuchawka
    htc

    Odp: Telefon się nie włącza, przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC

    Rozpadają się, jak wszystko obecnie. Ale bez przesady, nie jest to aż tak niskiej jakości sprzęt.
    Szukam namiarów na buty adidas EQT support adv . Ktoś wie gdzie kupić albo ma może na sprzedaż? Czekam na info.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    14.06.2017
    Posty
    1
    Słuchawka
    HTC ONE

    Odp: Telefon się nie włącza, przy próbie uruchomienia zapala się ekran początkowy HTC

    Motorola wyznacznikiem wytrzymałości? Jak go tak długo nosi to pewnie o niego dba, bo raczej do pancernych nie należy.
    W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top