Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    [Chip] Test HTC Desire HD: Wielkie Pożądanie

    Artykuł o tyle ciekawy, że na HD2 mamy już dostępne (w NANDzie i SD) buildy z tego urządzenia... Zabawy Androidem u mnie spowodowały, że zacząłem się zastanawiać nad wzięciem takiej słuchawki przy przedłużeniu umowy z obecnym operatorem... jeśli ktoś jeszcze ma podobne "dylematy" - zapraszam do lektury.

    Cytat Zamieszczone przez Konstanty Młynarczyk
    Fakt 1: HTC Desire jest jednym z najlepszych smartfonów z Androidem na rynku. Fakt 2: HTC HD2 to mimo przestarzałego systemu jeden z najbardziej lubianych telefonów. Czy wiecie, co powstanie, jeśli pomieszamy ich najlepsze cechy i dodamy jeszcze trochę?
    Reszta artykułu w linku poniżej:

    Kod:
    http://www.chip.pl/artykuly/recenzje/2010/11/test-htc-desire-hd-wielkie-pozadanie
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #2

    Odp: [Chip] Test HTC Desire HD: Wielkie Pożądanie

    A czy ktos na forum bawił się już może DHD?

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [Chip] Test HTC Desire HD: Wielkie Pożądanie

    na forum moze nie ale na blogu zolo napisal ze jest zachwycony tym telefonem

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    08.12.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    14

    Odp: [Chip] Test HTC Desire HD: Wielkie Pożądanie

    Właściwie, to mój ojciec dwa tygodnie sobie kupił DHD.
    Zaraz po tym jak ja kupiłem swojego HD2, to go zaimponowała ta marka (wcześniej posiadał Omnię i8910 HD) i zażyczył sobie najlepszego, więc zaproponowałem mu Desire HD. Miałem okazję dwa dni się nim pobawić, w ramach wgrywania programów jakie mu się by przydały na codzień, przetestowania funkcji (w sumie funkcje, mogę śmiało powiedzieć, niczym się nie różnią z tymi w HD2), jakości nagrywanych filmów i zdjęć. Przy tym ostatnim to różnica staje się bardzo zauważalna, zdjęcia jak na tą markę wyraziste, przyjemne, lecz by takie robić, najlepiej się wyposażyć w ogromną cierpliwość z racji braku stabilizacji obrazu i przycisku zewnętrznego dwustopniowego (AF + zatwierdzenie zrobienia zdjęcia). Ale jak się ma chęć i ambicję, to zdjęcia wychodzą bardzo ładne. Tak samo jest z nagrywaniem filmów w rozdzielczości 720p. Są na tyle wyraźne, ostre, ale czasem z płynnością nie jest tak, jak się naprawdę chce. Przy oglądaniu w najwyższej rozdziałce, co 10s potrafi jedna klatka stanąć, przy czym miewa się wrażenie, że film zacina się. Do tego, kiedy otoczenie, które jest nagrywane przez DHD, jest białe, jasne, można nawet zauważyć lekko zabarwioną na różowo centralną poświatę. Osobiście tego bardzo nie zauważam, ale mogą być tacy, co sugerują, że za takie pieniądze trza wymagać wszystkiego co jest idealne. Natomiast jeśli chodzi o jakość wyświetlacza, to różnica jest bardzo mizerna, nawet nie zauważyłbym, gdybym nie był świadom, że Leosie mają tylko 65k kolorów w porównaniu do DHD, który sam posiada 16 milionów kolorów. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Zauważyć można tylko fakt, że w DHD przecięcia między kolorami są gładkie, rozmazane, nie widać linii przecięć. Natomiast w HD2, np. na widżecie "zarządzanie energią" przy ustawionej jasności LCD na najwyższą widać jakby przecięcia w kształcie banana skierowanego do góry końcówkami. Tego w DHD nie ma. Jeśli chodzi o dźwięk, to muszę przyznać, że jest ciszej, ale za to bardziej profesjonalniej. Dźwięk jest jakiś bardziej czysty, nie jakiś zbyt mocno wyostrzony, sztuczny..

    Co jeszcze mogę opisać? Chyba tyle mogłem od siebie dodać (mowa o samych różnicach między HD2 a DHD)..
    A czy ja sam kupiłbym na dłuższy dystans DHD? Reasumując, nie widzę sensu dopłacać 1000zł za lepszą kamerę i aparat. Początkowo byłem innego zdania, wczułem się w tajniki tego modelu, ale po jakimś czasie rozsądek wygrał i powiedział, że Leoś to telefon, w którym jest więcej możliwości Co nowe, nie znaczy że zawsze lepsze.

    Jakbyście mieli jakieś pytania, to śmiało walcie a odpowiem.
    "Jeżeli ciało jest zanurzone w cieczy, telefon dzwoni. Prawo Bella" http://forum.oczkowodne.net/images/s...ICON_BLINK.gif

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    Odp: [Chip] Test HTC Desire HD: Wielkie Pożądanie

    Bawiłem się troszkę tym telefonem (kolegi) i właśnie np. jeśli chodzi o wyświetlacz jest wręcz żałośnie mała różnica jakości kolorów (a to miała być dla mnie karta przetargowa dhd vs hd2), porównywałem na tych samych zdjęciach wbudowanych, na jakimś trailerze z neta. Widać 16m vs 65k to prawie żadna różnica. Ale ogólne działanie telefonu zdawało się być płynniejsze (może to zasługa andka ). Zastanawiałem się nad dhd w abo z playa, ale w końcu zdecydowałem się na hd2, głównie ze względu na am, na andku jak czytam jeszcze średnio z mapami, do tego w hd2 też można mieć androida, no i mogłem pozwolić sobie na tel bez umowy. Myślę, że dhd nie jest wart pieniędzy, szczególnie, że już niedługo nadejdą dwurdzeniówki i ich ceny w abo pewnie będą na podobnym poziomie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top