Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    12.01.2011
    Posty
    24
    Słuchawka
    Htc Hd2

    Ikona dostępności EDGE

    Witam, serdecznie. W posiadanie telefonu wszedłem przed godziną. Przesiadłem się z E66 i mam prawdopodobnie banalne pytanie. Mianowicie, na pasku stanu, wyświetla się ikona o dostępności edge (tak by wynikało z tego co zawiera instrukcja), wynika z tego ze nie oznajmia to o korzystaniu z egde tylko o tym, że istnieje taka możliwość. I teraz pytanie, czy ona się wyświetla cały czas?? Wrzuciłem zapytanie w google i w wyszukiwarkę na forum i nic nie znalazłem, z góry dziękuje za odp.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Ikona dostępności EDGE

    Ikonę dostępności - EDGE/GPRS/3G - masz zawsze... jeśli masz taki znaczek przy kreskach zasięgu (jakby w ikonie z zasięgiem), oznacza to, że masz aktywne połączenie (i np. telefon coś ściąga). Aby się zabezpieczyć przed nieplanowanymi połączeniami z internetem, polecam Dial-Up Enabler/Disabler lub NoData (sam używam tego pierwszego - jest na forum ).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    12.01.2011
    Posty
    24
    Słuchawka
    Htc Hd2

    Odp: Ikona dostępności EDGE

    Wielkie dzięki, właśnie takiej odpowiedzi szukałem. Co do tych programów, to też już o nich zdążyłem przeczytać. Jeszcze raz wielkie dzięki.
    Pozdrawiam


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top