Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    05.01.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    11

    funkcja nagrywania rozmów przez telefon

    Panowie jak w temacie potrzebny mi taki program który nagra mi rozmowę podczas połączenia coś w rodzaju naciśnięcia jednego guziczka i się nagrywa.Jest coś w tym rodzaju na nasze telefony?

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    29.12.2010
    Posty
    19

    Odp: funkcja nagrywania rozmów przez telefon

    ja miałem taki program Resco Audio Recorder na WM 6,1 i jak go ustawiłeś to nie musiałeś nawet nic klikać, po prostu po odebraniu rozmowy albo wybraniu przez Ciebie numeru sam wszystko zapisywał w wybranym przez Ciebie folderze
    pozdr.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    21.09.2011
    Skąd
    Rzeszów
    Posty
    3
    Słuchawka
    HTC HD2, EVO 3D

    Odp: funkcja nagrywania rozmów przez telefon

    Ja mam coś takiego u siebie i działa super. jak chcesz to mogę wysłać Ci pliki na maila.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: funkcja nagrywania rozmów przez telefon

    A teraz kolega Romanek ładnie się tłumaczy co takiego chce wysłać na maila, co ma u siebie, i o co k..wa chodzi, bo w tym temacie nikt nie napisał od 10 miesięcy a Twój post niczego nie wnosi! >
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top