Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2011
    Posty
    7

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    a jesli mam spl 3.03.0000 ? :P

  2. #22

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    I have a 3.14 Rom with an SPL 3.03 and cannot install HardSPL 2.08

    You must downgrade your Rom to a Rom with an SPL 2.10 or lower in order to install HardSPL 2.08. Try to find a 1.48, 1.66 or 1.72 Rom from your carrier and flash via micro SD Card to downgrade the Rom and SPL, then install HardSPL 2.08 and flash a new Radio to meet the requirements for flashing Magldr. If you cant find a Stock Rom that will flash on your phone then goto *THIS* thread and read on how to create a GoldCard for your micro SD Card. With a GoldCard you will be able to flash ANY Stock Rom without problem.
    Chyba poradzisz sobie z tłumaczeniem? :P

  3. #23
    Junior Member
    Dołączył
    15.01.2011
    Posty
    1

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    Witam
    Mam mały problem z instalacją WIN7 na HD2. Otóż ppo uruchomieniu programu "ROMupdateUtility" Po naciśnięcia 2x next wyświetla mi się komunikat: "error [260] connection, Komunikat zgłasza, że telefon nie jest podłączony do PC. Nie mam pojęcia co jest nie tak, skoro cały czas mam podłączonego.

  4. #24
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    11

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    Witam

    Zainstalowalem WP7 i poszlo bez najmniejszych oporów. Ale nie dziala mi internet przez operatora ( przy wlaczonym 3g i wylaczonym) jestem w Erze. Ma ktos jakas koncepcje ? Z Wifi tez sie nie chce polaczyc mimo ze wykrywa. Nawet jak siec jest otwarta :/

    pzdr

  5. #25
    Junior Member
    Dołączył
    18.01.2011
    Posty
    2

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    Witam,

    Ja z kolei mam problem z samym instalowaniem - Problem opisany już pod postem na blogu tzn. biały ekran, logo htc i zwis. Zweryfikowałem informacje które tam były czyli że mam HSPL 2.08 (dokładnie ten który widać na filmiku), wgrałem MAGLDR112 i znowu to samo.

    Co moge robić źle?

    Swobodnie moge wrócić do WM6.5 instalujac go z pliku ściągniętego ze strony htc. Dokładnie ten starszy ROM.

    edit:
    Już sobie poradziłem na podstawie informacji z XDA. Zacząłem od powrotu do WM6.5 tego oryginalnego; następnie RADIO najnowsze jakie znalazłem na XDA; potem dopiero loadera z paczki z WM7; i przy kolejnym restarcie przytrzymałem czerwona słuchawkę bez klawisza głośności i odpalił się loader i dalej już w/g instrukcji.

  6. #26
    Junior Member
    Dołączył
    25.01.2011
    Posty
    2

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    pnaowie probowalem i mi cos nie wychodzi niby dft instalacja sie powiodla a telefon wraca do magldr 1.11 niewiem oco chodzi na filmiku opjawialo sie botowanie windows a u mnie nie powraca do wyboru 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10. na czarnym ekranie i telefon nie dziala pomocy jest ktos ze strzelina co ma htc hd2 i zna sie lepiej niz ja moj numer to 796 555 252 oddzwonie jak by co pomocy

  7. #27

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    telefon musi miec magldr 1.12 a nie 1.11

  8. #28
    Junior Member
    Dołączył
    25.01.2011
    Posty
    2

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    dziekuje za podpowiedz uruchomilem ale jeszcze jeden problem a nawet dwa niewidze polskiej wersij jezykowej i karty pamieci
    albo to co jest na karcie sd

  9. #29
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    ad1.WP7 jest po angielsku
    ad2.Zainstaluj zune
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  10. #30
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    4
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: WP7 na HD2 wydany!

    Witam

    U mnie nie działa GPS i Bluetooth nie wyszukuje mojej lokalizacji jak wchodzę np w mapy to ciągle tylko szuka i nic a bt nie chce się zsynchronizować z innym tel. ktoś mi pomoże?? z góry wielkie dzięki


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top