Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    O kurde ale mnie zaskoczyłeś, to kolejny argument że WM7 to porażka

  2. #12
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    jeszcze bardziej poraniony niż Apple iOS (ale to tylko skromne moje zdanie), chyba że będą duże modyfikacje
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #13
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Nie no Aplle Os nie jest poroniony no co ty, fakt że WM7 barzdiej

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    znam zwolenników ale większość przeciwników, ja wytrzymałem tylko 2 tyg.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #15
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    gratuluję wytrzymałości

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Jako że lubię testować różne nowe wymysły programistów - chętnie pobawiłbym się trochę tym systemem... jednakże - jego obecna funkcjonalność nijak nie wpasowuje się w moje potrzeby, zarówno użytkowe, jak i estetyczne.

    Może jestem dziwny, ale te kafelki przypominają mi listę wyboru gier na popularnym niegdyś Pegazusie x_X
    Mogli chociaż zaokrąglić rogi tych kafli, ale rozumiem, że zachowawczo nie chcieli nawiązywać do produktu konkurencji, który właśnie na takich kwadratowych, acz zaokrąglonych ikonach funkcjonuje. Tyle o estetyce.

    Użytkowo - polubiłem AutoMapę. AM=WM. EOT
    Możliwość skorzystania z tej nawigacji, nakładka Sense spełniająca potrzebę posiadania ładnego interfejsu telefonu (której przechodząc z SPB MS się obawiałem, choć jak widać niepotrzebnie), możliwość przełączenia się na Android, jeśli coś czego szukam jest niedostępne na WM - to są bonusy właśnie tego systemu. Bonusy niedostępne w WP7.
    Jednakże, to nie jest tak, że nie dostrzegam i minusów tego systemu. Aplikacji niby jest od groma, ale czasami ciężko trafić na odpowiednik czegoś fajnego dla iOS czy Andka... Pytanie tylko - jak często jest mi coś takiego potrzebne, jak kłopotliwe jest używanie alternatywnych aplikacji czy sposobów, na osiągnięcie tego samego efektu?
    Jakkolwiek może się to wydać śmieszne - uważam mojego HD2 z WM za stabilny telefon. Rom z którego korzystam zacina mi się baaaardzo rzadko, telefon dzwoni, smsuje, mailuje, sprawdza pogodę, szpera po internecie, nawiguje do celu informując o możliwych radarach, kilka dobrych gier to i tak za dużo jak na moje faktyczne potrzeby - bo do tego mam komputer i inną klasę gier... Ma latarkę (co również było powodem, przez który wybrałem HD2 a nie np. HD1), ma aparat, kręci filmy (wiemy jakie, ale są)... Jako tako znam ten system, wiem co mogę i jak to mogę, jest wsparcie społeczności - czegóż można chcieć więcej

    Tak, chciałbym się pobawić WP7 i zobaczyć co faktycznie oferuje. Ale nie, nie chciałbym aby to był mój stały i jedyny system w telefonie - przynajmniej nie teraz.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #17
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    I wszystko bardzo ładnie zostało powiedziane powyżej
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  8. #18
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Jak donosi serwis Pocketnow.com WP7 na HD2 już wkrótce będzie dostępny do pobrania. Niestety okazuje się, że Microsoft wprowadził zabezpieczenie ?Microsoft?s Genuine Software?, które sprawdza unikalny klucz przypisany do każdego urządzenia bez którego nie połączymy się z takimi usługami jak Windows Live, Zune, Marketplace, Xbox.
    W efekcie dostaniemy produkt bez dostępu do Live Services, które są dużą częścią nowego systemu, a na pewno tą ciekawszą.. co prawda działają ?GSM, GPRS, Camera, GSensor, USB, SD, BT, WLAN?, ale bez ?chmury? system może być mało użyteczny, jak piszą sami twórcy portu czyli ekipa DFT.
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  9. #19
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Czyli podsumowując syf
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  10. #20
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Zobaczymy czy syf, szkoda tylko, że nie potestujemy działania aplikacji w chmurze ale i tak można się cieszyć, że w ogóle dostaniemy cokolwiek szacun dla Cotulli i DFT
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top