Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Przeszło miesiąc po premierze Wp7 developerzy ciągle pracują nad poprawieniem wszystkich błędów które jeszcze występują w WP7 na Leo
    Z postępów prac można wywnioskować że romu możemy spodziewać się już niebawem

    temat na xda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=802971

    http://www.youtube.com/watch?v=DXuJlpu3NXU



    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    25

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Teraz tylko wystarczy czekać na te piękne świeże oprogramowanie. Ale najbardziej jestem ciekaw czy WP7 przebije Androida na naszym LEO. Jak na sam start ma do zaoferowania sporo aplikacji i gier

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Na początku na pewno będzie gorzej z aplikacjami, wiadomo, że w ciągu roku nie odrobi się dorobku aplikacji i gier których mamy bez liku na WM

    natomiast platforma WP7 daje programistom bardzo duże możliwości, dzięki silverlightowi można poszaleć z interfejsem w aplikacjach a dzięki xna 4.0 gry zaoferują zupełnie nowy standard jak na urządzenia mobilne.
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    No też czekam na romik wm7 na hd2. Ale tak jak napisał Szakus aplikacje i gry są znikome na ten system. Dopóki nie pojawią się system będzie dla mnie jako ciekawostka. Interface może i ma duże możliwości ale nie powala na kolana. HTC Sense z Androida bardziej mi przypada do gustu.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    25.11.2010
    Posty
    6

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Z tego co widziałem w necie WM7 jest po prostu brzydki. To moje osobiste zdanie O wiele bardziej przypadła mi do gustu funkcjonalność i wygląd Androida Ale tak na marginesie fajnie będzie móc wybrać 1 z 3 systemów, które będziemy mogli odpalić na Leosiu

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    i dlatego HD2 jest The best

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    a pomyśleć że jeszcze niedawno myślałem nad Desire - wiem na pewno dobrze zrobiłem że jednak wybrałem Leona
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Dobra decyzja ja też myślałem o Desire. Też super. Ale HD2 lepszy. HTC rulez

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    Dla Desire plusa bym dał teraz tylko za wyświetlacz (mówię tu o zwykłym, nie HD)
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #10
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: [WP7] Status prac (w oczekiwaniu na Rom)

    A czytaliście o obsłudze kart pamięci w WP7? Oprócz braku gier innych niż z Market Place i braku kluczowych funkcji takich jak kopiuj wklej doszło to:
    Tekst z telepolis.pl
    Użycie karty SD w smartfonie z Windows Phone 7 spowoduje jej stałe zablokowanie - nie można będzie jej odczytać na żadnym innym urządzeniu oprócz macierzystego.

    Telefony oparte o Windows Phone 7 oficjalnie nie obsługują wymiennych kart pamięci SD, jednak po zdjęciu tylnej pokrywy, w większości z nich bez trudu można odnaleźć slot kart microSD. W części sprzedawanych obecnie urządzeń taka karta jest już zainstalowana.

    Niestety, wyciągnięcie nośnika spowoduje całkowitą blokadę aparatu. System nie będzie chciał się uruchomić, dopóki nie włożymy karty z powrotem. Zresztą i tak nie ma sensu jej wyciągać - karta użyta raz w smartfonie na WP7 nie będzie się nadawała do użytku w żadnym innym urządzeniu. SD mogą służyć tylko i wyłącznie rozszerzaniu pamięci urządzenia - nie mogą absolutnie być wykorzystywane do przenoszenia plików.

    Przy instalacji karty pamięci Windows Phone specjalnie ją formatuje tworząc pojedynczy, wspólny system plików obejmujący pamięć wewnętrzną urządzenia i kartę SD. Następnie karta jest permanentnie szyfrowana losowym kluczem, co powoduje, że nośnik pamięci nie będzie współpracował z żadnym innym sprzętem, niezależnie od tego, czy jest to komputer PC, czy inne urządzenie z Windows Phone 7.

    Ponadto smartfony poprawnie obsługują tylko specjalne, certyfikowane karty, przeznaczone do współpracy z WP7. Co ciekawe, nie są one jeszcze dostępne w sprzedaży. Microsoft informuje, że użycie niecertyfikowanej karty może spowodować niestabilną pracę systemu. (Ringu)
    [left]źródło: Microsoft, Engadget[/l]
    Ja wiem że już większość zabezpieczeń WP7 jest już złamanych, ale dalej to kiszka a nie system. Więcej ma zabezpieczeń niż to warte.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top