Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    [size=16pt]UWAGA! Ten rom jest BARDZO STARY, rekomendowane na forum jest poszukanie nowszego wypieku - mniej problemów i więcej szczęścia.[/size]
    Przedstawiam ROM który jak na razie najbardziej przypadł mi do gustu i już 3ci raz do niego wracam po nie udanej przesiadce

    Z tego co zauważyłem to działa wszystko, bez problemu czyta partycje ext4 na SD i dla użytkownika zostaje dużo miejsca.

    - ultra szybki i ładnie wyglądający
    - OC (Max 1536MHz z SetCPU)
    - Ładne przejścia
    - Świetny motyw Revolution
    - A2SD+ support (ext2/3/4)

    Download:
    v. 2.3 A2SD+ wersja NAND
    Kod:
    http://www.multiupload.com/2MDP7H4FAO
    v. 2.3 A2SD+ NAND Clockwork Mod
    Kod:
    http://www.multiupload.com/IV1EZ2FX4H



    Oryginalny temat:
    Kod:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=823491
    linki z xda także kodujemy

    @gmod, przyjąłem


  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    11

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    witam,
    Zainstalowalem ten romik ale wystapily problemy z akcelerometrem. Po przerzuceniu obrazu na bok ni jak juz nie chcial wrocic do pionu. Tylko soft reset go przywracal, po czym od nowa. Przy robieniu kalibracji wariowal ... wiec cos nie halo. Zainstalowalem bulid na bazie nexusa i wszystko smiga

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    14.01.2011
    Posty
    1

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    Ze swojej strony mogę tylko potwierdzić, że rom jest rzeczywiście świetny. Nie zauważyłem w zasadzie żadnych problemów. Działa szybko i płynnie. Też próbowałem przesiąść się na inny rom, ale ten mnie po prostu powala i za każdym razem do niego wracam.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    3

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    a to jest andek 2.3 czy starszy?

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    Froyo?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    To jest andek 2.2(look na obrazek nr 4), sorka źle zrozumiałem zdanie

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    Android w wersji 2.3 ogólnie jest... i jest też z nim NAND, ale - jak na razie - już pierwszym jego znakiem rozpoznawczym jest brak Sense :-P
    A skoro w nazwie ROMu jest nazwa kodowa Androida, który został użyty, oraz na screenie widać jego wersję... to musiałem aż napisać takiego 1-wyrazowego posta

    Pzdr o/
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    3

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    Nie mogę rozpakować tego pierwszego pliku z romem. wyskakują mi errory????

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    18

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    Sprawdzal ktos jak na tym romie spisuja sie gry Gameloft hd ?oraz emulator psx ?
    HTC HD2
    ROM: [NAND] HyperDroidGBXv7
    Radio: 2.15.50.14

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    04.01.2011
    Posty
    3

    Odp: [10 JAN] MDJ FroYo Revolution v.2.3 [A2SD+][RMNET][Kernel: MDJ S10.2 OC]

    Witam , jest problem pobrałem już drugi raz i nie mogę rozpakować romu , za każdym razem są błędy w archiwum.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top