Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    4

    Gry Gameloft, Czy da się uruchomić

    Witam! Mam androida NAND, wgrałem grę: Gang$tar: West Coast Hustle. Jak udało mi się włączyć to gra bardzo się zacina, a przecież HD2 ma możliwości, żeby odpalić tą grę... Ma ktoś pomysł czy można coś zrobić, aby gra chodziła płynnie?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Gry Gameloft, Czy da się uruchomić

    Odpowiadając na pytanie z nazwy tematu - tak, da się uruchomić, oraz - tak, działają płynnie.
    Sam co prawda mam Androida na SD (wersja widoczna w opisie profilu), ale mam tę grę i nie mam z nią najmniejszych komplikacji czy zacięć.

    Natomiast co do samego opisu tego na jakim systemie przytrafił Ci się rzeczony problem... Niestety, ale samo określenie "Mam Androida NAND" mówi niewiele - tych NANDów jest dosyć sporo, różnią się między sobą wydajnością itd.
    I tak jak buildy z DHD działają trochę wolniej, niż te z Bravo, tak samo np. Android w wersji 2.3 potrafi czasami narobić więcej problemów, niż sprawdzony 2.2...

    Także kończąc - co do pomysłów na to co zrobić, aby gra chodziła płynnie - ja po prostu zainstalowałem na Andku 2.2, z Desire (Bravo), z karty... i działa Może masz zawalony system - używasz jakichś TaskKillerów? Masz wolny ram? Pliki gry na karcie SD nie są czasem jakoś wybitnie pofragmentowane? Mi fragmentacja systemu plików kiedyś powodowała wręcz zacinanie odtwarzania komunikatów w AutoMapie... defrag rozwiązał ten problem
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top