Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.12.2010
    Skąd
    Gryfino
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.4
    Radio
    2.15.50.14

    Budzik przy wyłączonym fonie

    Posiadam rom z 30/11/10 hypnosis V.12_3.14_F PLK. Mój problem to taki, że nie wiem czy w htc hd2 mozliwy jest budzik przy wyłączonym fonie, tak jak to jest np. w nokiach? Próby przeprowadzałem na dwóch romach i efektu nie ma. Nadmieniam, że przy włączonym htc hd2 pieknie budzi. Może znacie jakiś programik albo "cóś".

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Budzik przy wyłączonym fonie

    Nie da się.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.12.2010
    Skąd
    Gryfino
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.4
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Budzik przy wyłączonym fonie

    Przykro :-[, bo lubię mieć wyłączony telefon dopóki, dopóty budzik mnie nie zmusi . A może jakiś programik do samoczynnego załączania się. Wtedy, można by zaprogramować np. 5minut przed budzikiem załączenie fonika.

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Budzik przy wyłączonym fonie

    No przyznam się takiego czegoś też nie znam ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.12.2010
    Skąd
    Gryfino
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.4
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Budzik przy wyłączonym fonie

    Jest nadzieja, że na forum znajdzie się pomysł co do tego wątku. Chociażby po to by mieć trochę swobody i uniezależnienia od fona. Od razu mówię, nie będę używał standardowych budzików, bo im nie ufam.

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Budzik przy wyłączonym fonie

    Standardowy działa znakomicie... Brak Twojego zaufania nie wpływa na to, że codziennie rano mnie jednak budzi :P

    Jeśli to kwestia tego, że ktoś może zadzwonić na włączony telefon, to po prostu przełącz go w tryb samolotowy... Tutaj są nawet programy które same w odpowiednim interwale czasowym będą mogły "usypiać" funkcję dzwonienia.

    Nie ma natomiast softu, który będzie w stanie włączyć wyłączony telefon o konkretnej godzinie, tak samo jak budzik nie jest takim włączającym softem - taka specyfika tego systemu.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    30.12.2010
    Skąd
    Gryfino
    Posty
    11
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-KitKat-CM11.0_V4.4
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Budzik przy wyłączonym fonie

    Standardowy, miałem na myśli mechaniczny lub elektroniczny. Dzieki za wskazówke co do trybu samolotowego, bo o tym zapomniałem. Chciałem też przy okazji zaoszczędzić trochę baterii, ale ona niewiele bierze w trybie czuwania.wiec jeszcze raz dzięki.Zamykamy.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top