Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Brak polskich znaków

    Witam od pewnego czasu zauważyłem dziwną rzecz, szukałem wszędzie i zmieniałem co się da ale nie umie znaleźć przyczyny, zauważyłem brak polskich znaków ale tylko w mailach i przeglądarce, a wygląda to mniej więcej tak:

    Internet explorer + opera wygląda tak:

    Zainstalowałem Opere 10 patrzę i działa (problem dalej pozostaje na operze 9 i ie) więc myślałem że problem został załatwiony:

    A dziś zauważyłem kolejną rzecz gdzie zniknęły mi polskie znaczki, w widoku manilli wszystko dobrze:

    Ale tak to wygląda kiedy wchodzę na maila:


    Więc może ktoś się orientuje co jest nie halo ;] bo przyznam szczerze że nie chce mi się znowu HR robić, a nie powiem jest to dla mnie denerwujące

    [hr]Dodano: [time]Styczeń 17, 2011, 17:16:15 [/time][hr]
    Hmmm... czy na brak polskich znaków może mieć wpływ aplikacja z której mail zostaje wysłany? Wysłałem sam do siebie maila z polskimi znakami i dostałem też z polskimi, w takim razie czemu na podglądzie manilli taki tekst jest widoczny prawidłowo?
    [hr]Dodano: [time]1295281105[/time][hr]
    No i dalej zostaje kwestia braku polskich znaków w przeglądarkach stockowych
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak polskich znaków

    A dziś odkryłem że polskie znaki straciły mi się również w automapie ;], ale tylko na widoku mapy , coś mi się zdaje że skończy się na HR
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top