Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Mało pamięci oraz zawieszenia....

    Witam. Mam problem z moim HD2, otóż ostatnio grałem w NFS shift i po pewnym czasie telefon wyłączył sie, właczyłem go lecz zawiesił sie na ekranie głównym. po miekkim resecie nie chciał sie uruchomić w pełni tylko zawieszał sie na ekranie operatora(w moim przypadku mam soft Ery) i nie chciał ruszyć dalej po kilku próbach zrobiłem Hard reset(volUp+volDown+pwr) lecz na początku było to samo, po jakimś czasie oraz kilku Hard resetach telefon zaczął sie uruchamiać lecz od razu po włączeniu pojawiał sie komunikat o krytycznym stanie pamięci... Dokładnie pamięci przechowywania. Sprawdziłem i całkowita ilość pamięci przechowywania wynosi 44.30 MB, wolnej 3MB To zdecydowanie zamało, zupełnie tak jak by mi ktoś zabrał pamięc telefonu... Co moge zrobić? mam gwarancje i myśle nad wysłaniem do serwisu. Prosze o pomoc

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Mało pamięci oraz zawieszenia....

    Mi się wydaje, że po prostu nie wyszedł Ci HR. Po nim miałbyś całą pamięć wyczyszczoną! Po HR miałeś konfigurację systemu?
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    28

    Odp: Mało pamięci oraz zawieszenia....

    Tak Miałem konfigurację... Hmmm ale ja robiłem HR chyba z 6 razy i nadal całej pamięci tylko 44.30MB z tego tylko 3 MB wolne czasem mniej.
    [hr]Dodano: [time]1295557161[/time][hr]
    I jak mógłby ktoś mi pomóc ??


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top