Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90
  1. #21
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    11

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Cały Microshit Choć patrząc od tyłka strony to w sumie na HD2 nie ma WP7 i mają rację. Ale braku usług dla naszego kraju to nie czaję. Taki iShit też się wypina ... dla świata jesteśmy drugim sortem po trzecim przesiewie niestety :/ Należy tylko cierpliwie czekać aż ktoś coś sensownego ugotuje i tyle. Choć odnoszę wrażenie, przynajmniej patrząc po sobie, że żeby nie wiem jak dobry był ROM to i tak pozostaje takie uczucie niedosytu związane z faktem uruchamiania systemu na urządzeniu nie przeznaczonym dla niego. Świadomość braku jakiejkolwiek aktualizacji też może przytłoczyć ... ale generalnie chodzi o FUN no nie Prędzej czy później też się pewnie rozstanę z HD2 na rzecz DHD . HD7 jakoś do mnie nie przemawia ale nie ze względu na WP7 tylko na hardware, który nie wiele się różni od HD2

  2. #22
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    12

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Witam Panowie.
    Postanowiłem dołączyć parę słów w tym temacie.
    Polska nie jest tam jakimś krajem o którym wszyscy zapomnieli. Kwestia marketu w microsofcie zapewne jest u nas ograniczona ze względów prawnych. Podobnie jak z iTunes, czy udało się wam kupić w Polsce mp3?
    Nie, bo nie wiadomo kto i komu miałby później za to zapłacić, ale wystarczy, utworzyć konto w iTunes i jako kraj dać np USA i mp3 można już sobie kupić, podobnie jest ze sprawą niektórych aplikacji z Appstora, w Polsce nie można ich pobrać bo są niezgodne z europejskim prawem ( a USA już tak). Podobnie jak ściągasz jakiegoś linuxa to musisz pobrać wtyczkę do mp3 bo standardowo jej nie ma, a dlaczego? Bo wydawcy chcą by to wolne oprogramowanie było w pełni legalne a w USA korzystanie z dekodowania mp3 nie jest wolne i trzeba to wykupić, natomiast w Europie już tak...przykładów w sposobie legalności licencji można by mnożyć...
    Należałoby raczej kopnąć kogo trzeba w skarbówce, i innych instytucjach marnujących kasę by usprawnili wszelkie rozliczenia i wtedy i mircrosoft i iTunes będą przed nami stały szerokim otoworem

  3. #23
    Junior Member
    Dołączył
    16.12.2010
    Posty
    11

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Hmm ... a w takim AndroidMarket można kupować aplikacje. Nokia też sprzedaje muzyke w mp3, więc coś chyba nie do konca tak jest

  4. #24

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Polski Microsoft to tatalna porażka.. stwierdzili tym razem, ze moga wygenerowac mi taki klucz pod warunkiem, ze wysle im dowód zakupu htc HD7 ;/ jest moze na forum ktos kto zadzwonil by dla mnie ze skype do Microsoft UK albo USA ? Bo od Polskiego microshitu niczego nie dostane.. ;/

  5. #25
    Junior Member
    Dołączył
    13.02.2011
    Posty
    4

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    a jak zweryfikują że to twój dowód zakupu htc ??

  6. #26

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    no mialeem im fote na maila poslac ;/ paragonu chyba

  7. #27
    Junior Member
    Dołączył
    13.02.2011
    Posty
    4

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    i to im wystarcza ??
    ja wysłałem maila wczoraj zobaczymy co wymyślą ?? a jak np. dostałem phona do wujka z uk to co mam zrobić ??

  8. #28

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    maila z prosba o kod ? o tym nie myslalem.. ja zawsze dzawonilem. i zawsze odbierała Pani Marta.. wred...na jak ch..j ;/

  9. #29
    Junior Member
    Dołączył
    16.02.2011
    Posty
    12

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Ja dzisiaj otrzymałam takiego oto maila:

    "Szanowna Pani
    Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

    Z przykrością informujemy, że Windows phone 7 z usługami Live, Marketplace oraz Zune nie został oficjalnie wydany w Polsce i w związku z tym firma Microsoft nie świadczy pomocy technicznej dla Windows Phone 7.

    W celu uzyskania pomocy dla tego systemu prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub operatorem u którego dokonała Pani zakupu.

    Z poważaniem
    P.... K....... "


    no i d..... a czytałam na którymś forum że wysyłają bezproblemowo.... może to zależy na kogo sie trafi?

  10. #30

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    a moze by tak wyslac maila do Angielskiego oddzialu ? Podobno sa bardziej życzliwi ; )


    Jaki jest e-mail Angielskiego Microshitu ? Bo na stronie mimo, ze klikne e-mail us to do wiadomosci nie dojde xD


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top