Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2011
    Skąd
    Szczecin - Przecław
    Posty
    83
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    ICS NexusHD2

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Czytałeś... Niestety trzeba to zobaczyć na własne oczy xD Ja go miałem przez 5 miesięcy i wiem co doświadczyłem. Uwierz, jeżeli nie wyłączysz transmisji danych to bedziesz płacił astronoiczne sumy Co do częstych zwiech - może to była wina Windowsowego ROM'a, ale wydaje mi się,że jest jeszcze ciut nie dopracowany.

  2. #82
    Junior Member
    Dołączył
    23.04.2011
    Posty
    17

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Hmm dziwne jest to co mówisz, ja mam wp7 od jakiegoś czasu, i wszystko gra, ani jednej ścinki, żadnego mulenia, a co do dużego poboru danych przy transmisji to może określ ile to jest dla Ciebie dużo bo z Twojej wypowiedzi nie można nic wywnioskować. Osobiście miałem WM 6.5 poźniej Androida 2.3, teraz mam WP7 i najbardziej mi on odpowiada, przede wszystkim jest intuicyjnym i bardzo nietuzinkowym OSem. Interfejs nie każdemu przypada do gustu za swój minimalizm i oryginalność jednak to już jest kwestia gustu. Marketplace ciągle się rozrasta, ciągle aplikacji przybywa. Co do częstych zwiech itp. to zapewne wina ROMu, a raczej jego niedopracowania, skoro masz już wp7 od 5 miesięcy, spróbój teraźniejsze ROMy WP7. Pozdrawiam.

    P.S Przepraszam za offtop, temat jest o aktywacji WP7.
    WM6.5 --> Android 2.3 -->WP7 7004 --> WP7.5 7740 -->WP7.5 8107

  3. #83
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.08.2011
    Skąd
    Kalisz
    Posty
    49
    Słuchawka
    HD2

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Rceglarek , nie wprowadzaj ludzi w błąd. WP7 działa stabilniej na leosiu niz niektóre romy andka (mnie sie nie zdarzyło, żeby miał zwieche) pobór danych? no litosci.. naczytałeś się postów na onecie i piszesz takie głupoty. Mnie się nie zdarzyło, aby wp7 pobrał mi jakieś większe dane z pakietu, o których bym nie wiedział.
    Także jeżeli miałeś coś takiego, wystarczyło zmienić Rom 7'mki na któryś obsługujący Mango.

    wybaczcie za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać.

  4. #84
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    23.05.2011
    Skąd
    Szczecin - Przecław
    Posty
    83
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    ICS NexusHD2

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    [quote author=THo link=topic=389.msg9293#msg9293 date=1326800441]
    Rceglarek , nie wprowadzaj ludzi w błąd. WP7 działa stabilniej na leosiu niz niektóre romy andka (mnie sie nie zdarzyło, żeby miał zwieche) pobór danych? no litosci.. naczytałeś się postów na onecie i piszesz takie głupoty. Mnie się nie zdarzyło, aby wp7 pobrał mi jakieś większe dane z pakietu, o których bym nie wiedział.
    Także jeżeli miałeś coś takiego, wystarczyło zmienić Rom 7'mki na któryś obsługujący Mango.

    [/quote]

    Nie wprowadzam ludzi w błąd i wiem co pisze. Nie naczytałem się na Onecie wypowiedzi (:/) a doświadczyłem tego. Rachunek za 150 zł z czego 100 zł za sam transfer danych.

    [quote author=Zamerstary link=topic=389.msg9290#msg9290 date=1326785754]
    Co do częstych zwiech itp. to zapewne wina ROMu, a raczej jego niedopracowania, skoro masz już wp7 od 5 miesięcy, spróbój teraźniejsze ROMy WP7. Pozdrawiam.


    [/quote]

    Miałem WP7 - przesiadłem się na Andka. Prowdopodobnie było tak jak mówisz Spróbuje znowu,może tym razem będzie lepiej

  5. #85
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.10.2011
    Posty
    43
    Słuchawka
    HD2 WM6.5 stock
    Rom
    3.14.479.2 (04666) WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Jeśli jest ktoś chętny zrobić test czy kod aktywacyjny u niego zadziała to chętnie sie podzielę kodem aktywacyjnym
    Jak czegoś nie spie.. to się nie nauczysz

  6. #86
    Junior Member
    Dołączył
    14.01.2012
    Posty
    1

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    jeśli jest ktoś chętny by się podzielić kodem to bardzo chętnie przyjmę

  7. #87
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    24.10.2011
    Posty
    43
    Słuchawka
    HD2 WM6.5 stock
    Rom
    3.14.479.2 (04666) WWE
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    moge ci podeslac kodzik ktory juz byl kilka razu na forum uzywany.. jak chcesz to ci podesle w zamian za info czy kod dziala nadal
    Jak czegoś nie spie.. to się nie nauczysz

  8. #88
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    26.08.2011
    Skąd
    Grójec
    Posty
    1,355
    Słuchawka
    Nokia N9 16 GB
    Rom
    MeeGo 1.2 Harmattan PR1.3
    Radio
    Grające x)

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Aby uzyskać kod trzeba wbić się na chat Microsoftu i napisać by dali nam kodzik bo na przykład kupiliśmy HTC HD7 używanego z USA z T-Mobile ale nie ma kodu seryjnego a telefon ma świeżo przeinstalowany system i nie możemy go używać, piszemy że mieszkamy w polsce i że mamy 5 miejsc na kod do aktywacji

  9. #89
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    13.07.2011
    Skąd
    Świetokrzyskie
    Posty
    398
    Słuchawka
    HTC Hero
    Rom
    Android 2.1 Sense

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Mógłby ktoś dokładniej wyjaśnić gdzie klikać żeby otworzyć czat z konsultantem? Błądzę na ich stronie ponad godzinę i nic nie zdziałałem -_-

    Albo chociaż jakby ktoś był taki miły to mógłby mi wysłać na PW ten kod

  10. #90
    Junior Member
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    1
    Słuchawka
    htc hd2/iphone 4

    Odp: Kody aktywacyjne Windows Phone 7!!!

    Microsoft Contact Us
    tu masz wybór chatów, ja tak dostałem kod.
    wybierając 1 chat i pisałem please code for windows live wp7 i tyle podałem imię nazwisko i telefon nr i otrzymałem


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top