Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Jak ręcznie usunąć źle odinastalowany program (WM)?

    Zainstalowałem klienta SIP i mimo iż go odinstalowałem to coś poszło źle. Przy uruchamianiu telefonu (WM), jeszcze przed screenem do wpisania pin-u pojawia mi się okno logowania do serwera voip. Nic nie mogę z tym zrobić, w pojawiającym się na parę sekund menu nie mogę nic zmienić. Ten program jakoś musi rezydować w pamięci bo przy włączonym wifi strasznie szybko zżera baterie, telefon co chwila się "budzi" zapalając ekran. W menadżerze aplikacji jednak nie mam tego programu na liście i nie ma do niego żadnej ikony.

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    18

    Odp: Jak ręcznie usunąć źle odinastalowany program (WM)?

    1. Usuń folder z tą aplikacją.
    2. Usuń wpis w rejestrze dotyczący tej aplikacji.
    3. Jak instalowałeś na karcie to wyjmij ją na chwile i włącz telefon.

    MOŻE COŚ POMOŻE :-X

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Jak ręcznie usunąć źle odinastalowany program (WM)?

    a ja inaczej zainstaluj jeszcze raz ten program, wejdz w opcję programu i odhacz opcję autostartu programu. Restet telefonu, po odpaleniu telefonu wchodzisz w ustawienia/ sytem/ usuń programy i teraz odinstaluj program.

  4. #4

    Odp: Jak ręcznie usunąć źle odinastalowany program (WM)?

    ArturN głupio to zabrzmi, ale nie wiem nawet jak ten program się nazywa. Testowałem kliku, a może nawet więcej klientów sip i jeden mi się nie odinstalował. Program się odpala przy starcie WM, ale nie ma nigdzie jego nazwy.
    Jaka jest gałąź rejestru odpowiadająca za autostart? Tak samo jak w "dużych" Windows?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top