Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    23.01.2011
    Posty
    1

    problem z zainstalowaniem nowego rom ruu leo

    Witam
    Mam problem podczas instalacji leo wyskakuje mi Error 262 ,
    Niemam pojecia co mam z tym zrobic instrukcja z instalacia po normalnym załączeniu nie rusza wyskakuje błąd j.w. karze* mi odłączyc tel. wyciągnąc bterie załoczyc do tak zwanego hard reset cztero kolorowy wswietlacz i podłączyc go spowrotem i to tez nie pomaga instalacja nie zaczyna wogule działac, Prosze o pomoc w tej sprawie?? :-\

    [admin][size=18pt]Zainstaluj słownik w swojej przeglądarce. [/size][br] Wyrazów pozbawionych polskich liter już nawet nie chce mi się kolorować...[br] _______________________________[br] *W tym kontekście, ten wyraz powinien zostać napisany inaczej - nie mówisz o karaniu...[/admin]

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: problem z zainstalowaniem nowego rom ruu leo

    Wg informacji zaczerpniętych w otchłani internetu - Error 262 oznacza, że komputer stracił połączenie z telefonem.
    Przyczyn może być wiele, jedno z rozwiązań, które znalazłem brzmi tak:
    Cytat Zamieszczone przez Bird11
    I fixed the problem. I used these steps with data ive found over the web.

    1. Uninstall "Active sync" , restart pc and reinstall "Active sync" .
    2. Turn off All Power Saving/Battery Options, uncheck all.
    3. In Connections("USB -> PC") Disable the fast connection.
    4. Unlock the Phone with "Diamond Unlocker"
    5. Now you can flash to whatever you want. I went to a Custom then back to 1.0.9

    I hope this helps some.
    Co prawda, dotyczyło to HTC Diamonda, ale sposób flashowania tych 2 telefonów jest dość podobny (a aby nie bawić się w przepisywanie itp. po prostu przekleiłem cały post, który komuś pomógł).
    Wydaje mi się, że na dobry początek powinieneś przeinstalować AS/Centrum oprogramowania, raz jeszcze zrobić HR HD2, spróbuj wtedy, jeśli się nie uda - wejdź na HD2 w BootLoader, wtedy go podłącz - może wtedy błąd nie wystąpi...

    Inne pytanie - próbowałeś użyć innego gniazda USB? :) Windows ma to do siebie, że czasami tak prozaiczna rzecz, jak wybór innego gniazda rozwiązuje tego typu problemy :D

    Poza tym... miło byłoby wiedzieć, jaki masz teraz ROM i jaki próbujesz wgrać :-)

    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top