Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    22

    Przeglądarka - która najlepsza.

    Witam,
    Korzystam ze standardowej przeglądarki HD2.
    Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza przeglądarka ?

    Pozdrawiam,
    kubiba

  2. #2

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Najlepsza przeglądarka mobile z jaką miałem do czynienia to google chrome w Android 2.3
    Pierwsza przeglądarka, w której strony wyglądają poprawnie i przede wszystkim normalnie funkcjonują strony z flashem.
    Polecam wgrać sobie Andka na kartę SD i jeśli w ogóle się nie przesiadziesz na ten system to do dłuższego serfowania w necie polecem działać z Androidem
    Co WM to Opera jest bardzo dobra, ale niestety jej najnowsza wersja 10 nie działa z Sense, ale i tak jest niezła. IE to jest wg mnie najgorsza mobilna przeglądarka (zresztą tak samo jak na pc). Niestety Skyfire nie działa w Europie.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Ja tam używam standardowej - Opera 10 i zasadniczo jestem zadowolony. Obsługa flasha jest mi do szczęścia niepotrzebna... a kilka chwil zabawy z przeglądarkami obsługującymi flasha powodowało u mnie jednak podniesienie poziomu kortyzolu, w momencie, w którym nawet na telefonie wyskakują mi reklamy ^_^

    @gRRuby: Zaintrygował mnie ten fragment:
    [quote author=gRRuby link=topic=434.msg2963#msg2963 date=1296003575]
    (...) Co WM to Opera jest bardzo dobra, ale niestety jej najnowsza wersja 10 nie działa z Sense, ale i tak jest niezła. (...)
    [/quote]
    Bo szczerze mówiąc - nie mam pojęcia o co chodzi :-)
    Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Też nie do końca rozumie bo używam 10 ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Źle napisał pewnie o Skyfire mu chodzi
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    O Skyfire napisał trochę dalej - że nie działa w Europie... więc naprawdę, nadal jestem ciekawy o co chodzi :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Napisał co na pisał
    U mnie Opera 10 nie obsługuje Flasha, mam włączona opcje plug-in, ale Flasha nie ma. W O10 multituch nie działa - to miałem na mysli pisząc, że nie działa Sense. W Operze Flash jest odsługiwany połowicznie. Wyświetlają wam się filmy vimeo, yt czy animacje osadzone na stronach? Mi nie. Jedynie w Androidowej przeglądarce wszystko dział jak powinno.

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    No niestety na wm flasha obsługuje skyfire (obecnie u nas niedostępny) oraz uZard web, co do opery to chyba wszystko działa jak powinno bo taki program a nie wina sense ;]
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Można jeszcze zastosować zooomera, albo zainstalować Operę 9.7 - o ile dobrze pamiętam, ona obsługuje multitouch (albo, żeby być poprawnym marketingowo: htc pinch). BsBTweaks chyba też może dodać opcje znane z zooomera do Opery 10... ale efekt tych zoomów nie jest zbyt imponujący
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    28.12.2010
    Posty
    22

    Odp: Przeglądarka - która najlepsza.

    Chodzi mi o przeglądarkę na WM. Korzystam ze standardowej Opery, która była na telefonie. Gdybym chciał Androida to bym sobie kupił Desire HD, a chciałem WM, więc chodzi mi o przeglądarkę na ten system. I chcę, żeby miała multitoucha, a nie chce wgrywać tego zoomera, bo mi się nie podoba. Uważacie, że Opera 9.7 jest dobra ? Możecie podać linka do niej ?


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top