Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Gry i Rom :'(

  1. #1

    Gry i Rom :'(

    1.skad moge sciagnac nowy rom i jakii bo moj jest chyba standardowy tak. I co daje taki ROM .
    2.Mam to NET CF 3.7 i nie sprawja mi to trudnosci lecz gry ktore uruchamiam np tower defense, hd2wobble .czasami one dzilaja a czasami w polowie gry lub przy nacisnieciu start wyskakuje błąd po angielsku tz.chodzi o to ze jest za malo pamieci dostepnej aby ta gra dziala ale ja mam dosyc pamieci instaluje wszysko na 8gb-ce a na telefonie mam 60 mb. Gdzy wlacze i wylocze tel to gra dziala ale tez po jakims czasie sie wyłącza i wyskakuje ten bląd :'( Prosze O pomoc
    Z góry dzieki fajfus 13
    Pomogłem licze na +

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Gry i Rom :'(

    a może ci takie coś wyskakuje bo masz zapchany ram
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  3. #3

    Odp: Gry i Rom :'(

    a czym ram sie zajmuje mam max 10 gier
    Pomogłem licze na +

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: Gry i Rom :'(

    zainstaluj htc task managera wybierz opcję zamykanie programow x'em a się przekonasz czy problemem sa aplikacje działające w tle
    http://hd2blog.pl/2010/07/htc-task-manager-2-1-pl/
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  5. #5

    Odp: Gry i Rom :'(

    a skad zainstalowac taki rom jak ty masz i jak o dziala co ma w sobie . jest dobry??
    Pomogłem licze na +

  6. #6
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: Gry i Rom :'(

    Rom jest to całe oprogramowanie (system np. tak jak masz w kompie windowsa xp), napisz swoją wypowiedz porządnie bo nie wiem o co ci dalej w niej chodzi.
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    24.11.2010
    Posty
    24

    Odp: Gry i Rom :'(

    miałem też tak to w moim przypadku była to wina clików "cache" chyba tak się piszę są to pliki tymczasowe i wchodzą one na telefon niestety , co dziwniejsze nie wiem konkretnie z czego się biorą ale pewnie z chodzenia po necie youtuba itp. ja je usunąłem z poziomu telefonu ale możesz też SKToolem chociaż nie do końca on pomagał w moim przypadku .

  8. #8

    Odp: Gry i Rom :'(

    Zabijaka75
    Chodzilo mi o to ze chcialbym zmienic Rom np. na taki jaki ty masz . Bo moj chyba jest standardowy i to troche lipa.PRAWDA. Tylko zabardzo nie wiem czy to dziala fajnie i tu moje pytanie >Czy u Cb dziala wszystko ok > A moze jest jakis lepszy ROM ktory polecasz ?? DZIEKI > I to sie normalnie instaluje czy wymaga wiekszych trudnosci
    Pomogłem licze na +

  9. #9
    Senior Member [Full Member]
    Dołączył
    16.11.2010
    Skąd
    asdad
    Posty
    180
    Słuchawka
    i9100 S2
    Rom
    2.3.4
    Radio
    920391

    Odp: Gry i Rom :'(

    Wiesz co miałem dużo romów i nie wiem czy tak naprawdę warto zmieniać. Posiadam rom ArturNa ponieważ nie odbiega on dużo od standardowego romu. Gdyż testowałem wiele romów i zawsze przynajmniej mnie coś wkurzało czegoś nie było coś było niedopracowane jak już dobrze wszystko działało to miałem po angielsku i po wielu zmianach sądzę że zbyt wielkiego sensu nie ma to zmienianie romów. Ale jest to frajda hehe
    [img width=201 height=150]http://www.hip-hop.pl/news/pic/large/5/4/7/1249843745.jpg[/img]

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    17.11.2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    257
    Słuchawka
    Iphone 4

    Odp: Gry i Rom :'(

    Uważaj tylko bo zmienianie romów uzależnia. Był czas, że romy zmieniałem praktycznie codziennie. Teraz z braku czasu zostałem przy swoim. Na blogu jest kilka lub na forum PdaClub. Wybierzesz napewno coś dla siebie. Powodzenia Jakby co to służe pomocą przy zmianie romu


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top