Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    31.01.2011
    Posty
    2

    Brak wolnego miejsca

    Wyświetla się komunikat o braku miejsca w pamięci telefonu. Czytałem kilka wątków na temat rozwiązania tego problemu ale nic nie działa. Nie chce robić resetu telefonu, bo mam tam ważne pliki i programy. obecny stan pamięci nie pozwala na zainstalowanie programu typu TC lub resco. HD2 nie umożliwia zaznaczania więcej niż jednego pliku do usunięcia, więc oczyszczenie ręczne pamięci jest prawie niemożliwe. Do tego nie wiem jak pozbyć się niepotrzebnych programów np CoPilot. Jestem zielony w tym temacie i proszę pomoc.

  2. #2
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: Brak wolnego miejsca

    To instaluj na karcie pamięci. Ja na karcie instaluje 99% softu.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: Brak wolnego miejsca

    pozostaje ci odinstalować, ręcznie pousuwać niepotrzebne rzeczy, i instalować na karcie jak kolega wyżej już zauważył, jeżeli masz stockowego roma to jak dobrze pamiętam po wyczyszczeniu niepotrzebnych rzeczy na świeżej windzie powinieneś mieć koło 110mb
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    31.01.2011
    Posty
    2

    Odp: Brak wolnego miejsca

    dzieki

    [hr]Dodano: [time]1297188668[/time][hr]
    Powiedzcie jak dobrać się do pamięci wewnętrznej telefonu? Jest tam mnóstwo plików do usunięcia. Po podłączeniu do PC dostępna jest tylko kara pamięci a program ActiveSync nie widzi plików z pamięci telefonu.

  5. #5
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Brak wolnego miejsca

    po cichu dołączając się do tematu chciałbym spytać czy istnieją takie &quot;dystrybucje&quot; WindowsMobile, które są okrojone z wszystkich niepotrzebnych rzeczy ???

    jak wiemy do normalnych okienek pecetowych to są programy nlite/vlite - czy istnieje program który by odchudził WM ???

    albo czy jest jakaś lista &quot;które rzeczy w katalogu Windows mógłbym bez wyrzutów sumienia usunąć&quot; ???
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Brak wolnego miejsca

    @up + @up up:

    Rzeczy wgotowanych w rom - będących od początku w pamięci wewnętrznej - nie wywalicie z romu...

    Są romy bardziej lub mniej &quot;Lite&quot;, ale póki się samemu czegoś nie ugotuje to zawsze większy lub mniejszy kompromis
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    01.03.2011
    Posty
    92
    Słuchawka
    HTC HD2
    Rom
    NexusHD2-ICS-4.0.4-CM9.1-HWA V2.7
    Radio
    2.15.50.14

    Odp: Brak wolnego miejsca

    mnie by interesował najbardziej okrojony systemik jakbym wiedział jak to zrobić, no to sam coś bym ugotował

    nigdy nie lubiałem jak dostawałem fonik &quot;z wszystkim&quot; w sensie software

    zawsze wolałem sam doinstalować sobie np przeglądarkę czy resztę rzeczy które faktycznie mi się przydadzą

    jaki &quot;Lite&quot; rom byś polecił Smogg ??? najlepiej jakby nie miał żadnych fejsbukuff i tłiteruff ... ;]
    // Chieftec 750Watt Modular // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Gigabyte GA-X48-DS5 // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 X2 1GB DDR3 2x256bit // 2x2GB DDR2 1066 CL5 (Kingston Hyper-X) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

    // Chieftec 500Watt // Intel Core 2 Quad Q6600 @ 3,0 GHz // Abit AB9 QuadGT // SAPPHIRE ATI Radeon HD4850 VAPOR-X 1GB DDR3 256bit // 4x1GB DDR2 800 CL5 (GoodRam) // 1TB Samsung 32MB cache Sata/300 //

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    10.07.2011
    Skąd
    Piotrkó Trybunalski
    Posty
    3

    Odp: Brak wolnego miejsca

    Witam, po prostu usuń z telefonu nakręcone nim filmy, zdjęcia i będzie OK.

    [mod]Po raz trzeci ostrzeżenie: Caps Lock off![/mod]
    Janek S.

  9. #9
    La Volpe [Full Member]
    Dołączył
    05.03.2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    904
    Słuchawka
    HTC Desire 500/ Asus TF300T
    Rom
    stock 4.1.2 (1.10.401.3) + Sense 5

    Odp: Brak wolnego miejsca

    Człowieku! Naprawdę musieliśmy czekać aż 5 miesięcy na Twoją błyskotliwą odpowiedź!
    Jest to niebywały przełom w tej sprawie! Aż dziwne, że nikt na to nie wpadł!

    :S

    Tym bardziej, że tutaj koledzy pytają o:
    [quote author=rafic89 link=topic=459.msg3120#msg3120 date=1296554245]
    Do tego nie wiem jak pozbyć się niepotrzebnych programów np CoPilot. Jestem zielony w tym temacie i proszę pomoc.
    [/quote]

    Zdjęcia i filmy i tak zazwyczaj zapisywane są na karcie SD, a tutaj kolega pyta o programy... Trzeba czytać pomiędzy wersami.
    Don't worry, don't cry - get bike and fly!
    Dartmoor Hornet 2012 16' coming soon!
    Widelce, hamulce, supporty, korby, piasty, dampery, ramy, obręcze, szerokie kierownice... - witamy w moim świecie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top