Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36
  1. #31
    Junior Member
    Dołączył
    02.02.2011
    Posty
    28

    Odp: HD2 sie nie wlacza

    haha działa dzieki, ale szczerze to bym nie wytrzymal z tym, musze wgrac andka. mgdlr111 mam na kompie, andka tez, jak mam teraz zainstalowac i skad wziasc hspl 2.8?

  2. #32
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    7

    Odp: HD2 sie nie wlacza

    nikokot przechodzisz sam siebie :'(

  3. #33
    Junior Member
    Dołączył
    02.02.2011
    Posty
    28

    Odp: HD2 sie nie wlacza

    uznajmy ze to komplement wazne ze wlaczylem telefon, ale widac ze to samorobka, andek musi byc XD

  4. #34
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: HD2 sie nie wlacza

    OK. Aj haw inaf.

    Wystarczająco wiele razy dawałem Ci linki do wystarczającej ilości rzeczy, aby w Twojej głowie mogła się narodzić myśl:
    "hej, tutaj wszystko jest! może jednak nie będę zawracał nikomu dupy i prosił o linka do czegoś, co mogę znaleźć sam używając forumowej szukajki! a przecież Smogg, tak, on mi już mówił, że instrukcja wgrywania NANDa jest na forum... chyba by mnie nie oszukał, w końcu dał mi już tyle linków o które przez własne wygodnictwo prosiłem, zamiast sam znaleźć, mimo, że są ogólnodostępne... tak, teraz zmienię swoje życie, nie będę już zamęczał ludzi swoimi postami i problemami z prośbą dotyczącą powielania tego samego, co już kiedyś napisali, teraz przeczytam, pomyślę i sam sobie poradzę!"

    Ale - albo udajesz, albo musisz się z tym przespać, a być może jutro uda Ci się znaleźć następną osobę skorą do poświęcenia swojego czasu aby pokazać Ci, że z szukajki na forum naprawdę da się korzystać do odnajdywania interesujących rzeczy.

    Powtórzę więc, aby nie było wątpliwości:
    1. Na forum znajduje się tutorial dotyczący wgrywania NANDa.
    2. Na forum znajdują się linki do HSPL 2.08.

    Ze swojej strony życzę samych celnych wyników wyszukiwania i bezproblemowo przeprowadzonych wszystkich wymaganych operacji.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #35
    Junior Member
    Dołączył
    02.02.2011
    Posty
    28

    Odp: HD2 sie nie wlacza

    dziekuje za pomoc

  6. #36
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: HD2 sie nie wlacza

    HSPL w wersji 2.08. Proszę bardzo:
    Kod:
    http://tinyurl.com/6l98af3
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top