Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 125
  1. #71

    Odp: Pomysły i sugestie

    Propozycja:
    Dział z linkami do stron z recenzjami, informacjami i materiałami o hd2 np HD2 w sieci czy coś podobnego.
    Jak ktoś znajdzie coś interesującego to można będzie wrzucić.

  2. #72
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Pomysły i sugestie

    Propozycja:
    Dział z linkami do stron z recenzjami, informacjami i materiałami o hd2 np HD2 w sieci czy coś podobnego.
    Jak ktoś znajdzie coś interesującego to można będzie wrzucić.
    Zawsze to można wrzucić do działu Inne - Pogaduchy
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #73
    Junior Member
    Dołączył
    10.01.2011
    Posty
    12

    Odp: Pomysły i sugestie

    może dodać dział poświęcony akcesoriom do HD2 takim jak obudowy, folie, uchwyty, ładowarki itp wiadomo co jakiś czas pojawia się coś ciekawego a nowi użytkownicy (np. ja) czasem szukają pomocy jakie akcesoria warto kupić by nie wtopić albo przepłacić.

  4. #74
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Pomysły i sugestie

    moge wiedzieć czemu trzeba kodować linki? przecież lepiej/łatwiej jest kliknąć i przejść na strone niż kopiowac i wklejać.?

    pytanko 2.. troche po cienkim lodzie stąpam ... czemu jest zabronione rozmawianie o nielegalnych kopiaj/wersjach oprogramowania BEZ podawania linków ?

  5. #75
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Pomysły i sugestie

    1. Pozycjonowanie w googlach (dzięki temu przez te linki inni trafiają do nas :P ), robole od indeksowania widzą dany link w formie tekstu.
    2. Forum nie będzie pomagać w crackowaniu aplikacji bądź gier!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  6. #76
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Pomysły i sugestie

    dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

  7. #77
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pomysły i sugestie

    Uff
    To może po kolei

    @muminux: Taki dział mógłby się znaleźć na forum... ale nie wiem, czy jest sens tworzenia działu dla sprawy, która z powodzeniem mogłaby się zamknąć w jednym/dwóch tematach... Co mam na myśli - otóż ogólna pula różnych akcesoriów do HD2 wcale nie wygląda wybitnie imponująco... mamy ~5 rodzajów podstawek, kilka uchwytów do samochodu, jedną większą baterię... kabelków USB i ładowarek nawet nie liczę :P Hmm.. Folie... ok, są 3 rodzaje - poliwęglan, te "na wodę" i IS, które jest marką samą w sobie w tym momencie...
    HD2 jest w tej chwili telefonem dosyć "starym" jak na warunki rynkowe - HTC promuje nowe telefony z WP7 i Androidem, sam Leo ma już ponad rok... to kupa czasu w ujęciu nowych technologii (to co głównie teraz "trzyma ten telefon przy życiu" to xda oraz nasi rodzimi kucharze - na tym forum -> SZACUN ArturN :-))

    Natomiast, jeśli ktoś jeszcze wyrazi chęć osobnego działu z akcesoriami na forum - z mojej strony nie widzę żadnego problemu, aby to dodać
    Ale nie chciałbym, aby wyszło tak jak z działami z aplikacjami/grami dla Androida - niby było zapotrzebowanie, a teraz działy stoją puste ;P

    Dalej:
    @lakikwap:
    Ad. 1 Kodowanie linków, poza tym co przedstawił kolega Maniek, powoduje, iż osoba niezalogowana na forum nie widzi tejże zawartości (tagu code)... z naszego punktu widzenia, osób, które stawiają na rozwój forum - jest to działanie poniekąd korzystne dla frekwencji i (mam nadzieję) osób aktywnie uczestniczących w życiu forum - bo skoro ma się konto, widzi się linki... to łatwiej coś napisać, pomóc, spytać etc.
    Ad. 2 Jeśli zaczniemy sobie pomagać w wyszukiwaniu "piratów", czy wręcz wrzucać to tutaj, to z "Waszej" perspektywy - super! darmowy soft! ... Ale... w razie problemów - to początkowo my mamy problemy, ponieważ na to pozwalamy... a tak, to problemów nie będzie miał nikt
    Inna sprawa, to taka, że jeśli soft jest warty używania, to wypadałoby go kupić... a wiele programów jest udostępnionych w wersji 'trial', która z powodzeniem umożliwia "sprawdzenie", czy dany soft odpowiada potrzebom, oraz, czy warto za niego zapłacić cenę, którą przedstawił Autor.
    Rozmawianie o źródłach "pirackich" aplikacji, proszenie o linki na PW, zastanawianie się, czy coś takiego jest w ogóle dostępne w necie... z mojej perspektywy jest po prostu szukaniem alternatywnych (dla zakupu) rozwiązań, aby posiadać pełną wersję danej aplikacji... a skoro - zgodnie z tym, co powyżej - tego unikamy, to i taka forma jest tutaj niepożądaną
    Ergo - jeśli soft jest dobry, to go kup. Jeśli jednak chcesz zdobyć jego pełną wersję inaczej, aniżeli poprzez zakup... szukaj sam, nie mieszając w to forum :P Internet jest pełen "piratów" i jeśli naprawdę chcesz - to znajdziesz... afiszowanie się z poszukiwaniem/znalezieniem w tym miejscu nie służy nikomu ;P
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  8. #78
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: Pomysły i sugestie

    Proponuję dać skrypt na forum aby ten po wykryciu linku dawał go od razu samemu w tagi code.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  9. #79
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Pomysły i sugestie

    Proponuję dać skrypt na forum aby ten po wykryciu linku dawał go od razu samemu w tagi code.
    Pokaż mi forum na którym coś takiego istnieje...ja nie kojarzę. To rozwiązanie to już aż za nad to dla leniwych bo nie wiem w czym problem, to kwestia jednego kliknięcia i nie widzę powodu aby to zmieniać :P

    i dla małej dygresji:
    Ja od siebie proponuję Adminom zrobić skrypt aby patrząc na monitor odczytywał myśli i post sam się pisał.
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #80
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pomysły i sugestie

    Aleś uszczypliwy, Mańku ;P

    Na forum był &quot;skrypt&quot;, który, jak wykrył link, to dodawał do niego tagi url... ale to wyłączyłem :P
    Całkiem możliwe, że na tej samej zasadzie można podmienić url na code... tyle tylko, że faktycznie, to kolejna opcja na rozleniwienie ludzi.
    Kliknięcie w # aby zakodować dany link, albo manualne wpisanie tagów naprawdę nie jest jakimś mega wyzwaniem intelektualnym, oraz nie zajmuje tyle czasu, aby można było go wykorzystać na coś znacznie bardziej twórczego (bo 2 kliki myszką to nawet nie sekunda...).
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top