Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl

Zobacz wyniki ankiety: Używam:

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • SPB Mobile Shell.

    1 12.50%
  • Sense (Manila).

    7 87.50%
  • Czystego Today'a.

    0 0%
  • Gałązek, krzesiwa i kocyka - najlepiej komunikuje się znakami dymnymi.

    0 0%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Nie wiem czy dobry dział...

    No więc co wg. Was jest lepsze? spb ms wydaje się być ładniejszy ale czy jest użyteczniejszy, szybszy od cht 2.0? Na razie próbowałem cht 2.0 i funkcjonalność ok, choć tel. trochę wolniejszy. Jak Wy uważacie?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Dział dobry

    Ale pytanie które zadałeś brzmi mniej więcej jak "co jest lepsze - Motor Yamaha, czy sekwencyjna instalacja gazowa w samochodzie z benzynowym silnikiem 1.8?" :-)

    SPB MS to nakładka na Windowsa Mobile, CHT 2.0 to powiedzmy konfigurator innej nakładki na WM - Sense ^_^

    SPB MS daje - imho - większe pole do popisu przy personalizowaniu tego wszystkiego i ustawianie stricte pod siebie. Używałem go pewien czas na i900 z nakładką... Mobile Sense ^_^
    W Sense najbardziej do mnie przemawia ten zegar z pogodą - są po prostu takie, jakie chciałbym widzieć w moim telefonie... i takie też widzę

    Jeśli o mnie chodzi, to w momencie zmiany słuchawki zmieniłem też nakładkę... do Sense można się przyzwyczaić, jest inny, ale zasadniczo umożliwia to samo, a dla mnie telefon, poza ulubioną zabawą z testowaniem różnych romów (czy, jak w przypadku HD2 - także i innych systemów) ma po prostu działać, dzwonić, odbierać pocztę, przypominać o spotkaniach... W moim odczuciu lepiej wypada tutaj Sense, ale też pewnie dlatego, że więcej z niego korzystam do takich rzeczy, aniżeli korzystałem z SPB w Omnii

    Pozwolę sobie na dodanie ankiety do Twojego posta, to zobaczymy jakie nastroje mają inni forumowicze (a jeśli ktoś je dodatkowo tutaj opisze, to tym lepiej)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    No ja używałem mobile shell na moim starym wysłużonym asusie ;] jak zobaczyłem sense to zadaje sobie pytanie co to jest mobile shell ;p
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Smogg, racja, ale instalujesz albo to, albo to, oferują częściowo podobne ulepszenia, zmieniają wygląd, choć cht porównując do mobile shell raczej niewiele wprowadza. Mógłbym zadać pytanie mobile shell czy stuningowany przez cht htc sense Czy spb muli mocniej telefon? Cht lekko czuć. Ankieta - świetny pomysł

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    No ale CHT bez Sense nie postawisz, bo nie będzie miało czego robić, a SPB MS to osobna aplikacja 'nakładka na today', dlatego już prędzej rozważałbym wprowadzenie Sense z i bez CHT do Ankiety, aniżeli CHT przy pominięciu faktu, że wymaga Sense do 'życia' Wiem, wiem, wiem, jestem upierdliwy i marudzę :P

    Także używa się albo SPB MS, albo HTC Sense (z lub bez CHT), albo czegoś jeszcze innego (na forum jest np. Host 1.5 - zmieniający WM w WP7, jest Winterface, jest coś tam zmieniającego WM w para-ajfona... sporo tego, ale faktycznie do szerszego grona przebiły się zwłaszcza te 2 pierwsze ), albo w ogóle niczego (są i tacy, którzy lubią oglądać swoją tapetę na pustym today'u ).

    Część osób, których posty miałem przyjemność czytać, reprezentuje pogląd, że CHT to niepotrzebny zastrzyk braku stabilności do i tak z zasady niestabilnego systemu i (twierdzi że) używa 'czystego' Sense... co kto lubi :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Samo cht nie istnieje, więc wiadomo, że z sense :P, użyłem skrótu myślowego. Chciałem nie tyle porównywać sense co zmodyfikowane nakładki między sobą, uznając cht + sense jako coś innego :P, ale to trochę na wyrost, bo to pomodyfikowany, ale jednak przecież htc sense. Ok ale już wszystko jasne Głosujmy 8) Ja obecnie siedzę na sense + cht 2.0 final.

    I jak widzę na razie zgodnie sense wygrywa

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Jak wyjdzie SPB 5.0, ja się przesiadam...chyba, że zdążę już na stałe na Androida 8)
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    16.01.2011
    Posty
    24

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Pewnie nie wyjdzie

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    Pewnie nie wyjdzie
    dziwne rzeczy opowiadasz

    Kod:
    http://pda.pl/news/spb_mobile_shell_5_ukonczony__dostepny_dla_producentow_sprzetu/
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #10
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: spb mobile shell 3.5 vs cht 2.0

    [quote author=maniek9611 link=topic=473.msg3227#msg3227 date=1296792109]
    Jak wyjdzie SPB 5.0, ja się przesiadam...chyba, że zdążę już na stałe na Androida 8)
    [/quote]

    SPB to nie Aquart... znają potencjał Androida i wątpię, aby nie wypuścili wersji dedykowanej na ten system :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top