Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    27.01.2011
    Posty
    11

    problem z zasiegiem

    witam, od niedawna jestem posiadaczem HD2 jak i Windows Mobile. wyjechałem do miasta było wszystko oki, a gdy wróciłem do domu (poza miastem-mała wioska) zaczęły się problemy. gdyż na HTC przesiadłem sie z N95 8GB i z zasięgiem było wszystko git, a w HD2 mam z tym poważny problem i nie wiem co z tym zrobić :-\ mianowicie, w miejscach co na byłym fonie był dobry zasięg na HTC nie ma w ogole opcji żeby znalazł :-\ próbowałem wszystkich ustawień w sprawie sieci i dalej nic trochę zniesmaczony proszę was o pomoc co mam poczynić w tej sprawie.

    z góry dzięki.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    23.11.2010
    Skąd
    Luboń! ;D
    Posty
    227
    Słuchawka
    Samsung Galaxy Note
    Rom
    Stock ICS LPY i root :)

    Odp: problem z zasiegiem

    Być może to kwestia w jaki sposób go trzymasz ? antena jest na dole i bardzo cierpi gdy sie ją zasłania, może to rozwiąże problem.
    Druga opcja to zmiana radio romu
    Phone history
    : 3210->3310->3310i->Motka v50->SE t310->6020->6120c->6270->HD2->NOTE <3

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    27.01.2011
    Posty
    11

    Odp: problem z zasiegiem

    próbowałem z antena w dole jak i w gorze. hmmm, radio ROM? dokładniej jaki, bo dopiero zaczynam przygodę z WM. a wyczytałem ze jak sie zainstaluje nowszy ROM to także i bateria dluzej trzyma. 8)

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    24.11.2010
    Skąd
    Katowice
    Posty
    772
    Słuchawka
    HTC EVO 3D

    Odp: problem z zasiegiem

    zacznijmy od tego żebyś nam podał wersję swojego radio rom itd.
    Zanim zadasz pytanie: BEST HD 2 Android: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    27.01.2011
    Posty
    11

    Odp: problem z zasiegiem

    Wersja Systemu Operacyjnego : 5.2.21913 (21913.5.0.94)
    Wersja Manila : 2.5.2018527.0
    Wersja ROM : 3.14.479.2 (04666) WWE
    Data ROM : 10/04/10
    Wersja Radia : 2.15.50.14
    Wersja Protokołu : 15.42.50.11U
    ExtPkg version : 479.3016.12875.6755


  6. #6
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: problem z zasiegiem

    Czyli radio masz najnowsze - rom też - i zabawa z radiem raczej nie przyniesie Ci specjalnie dużo korzyści...

    Jakikolwiek inny rom, który miałby usprawnić działanie Twojej słuchawki, to custom (a tutaj z kolei wchodzimy na pole zawieszenia gwarancji, HSPL, wybierania czegoś, co najlepiej będzie odpowiadało Twoim potrzebom... nie każdy chce się na to decydować).

    Czy gubienie zasięgu występuje również i w innych miejscach? Jak często?
    Być może skończy się na serwisie...
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: problem z zasiegiem

    No dobra Panie @ilo666
    ...a niech powie w jakiej sieci jest, może Play?

    Jeżeli tak to może masz ustawione na &quot;sztywno&quot; sieć Play, a nie automat? Automat umożliwia przełączanie się między nadajnikami Play i Plus przez co zasięg się zwiększa.

    Odpowie szybciuteńko :P
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    27.01.2011
    Posty
    11

    Odp: problem z zasiegiem

    gwarancji nie chce stracić, a problem wygląda tak ze bylem w mieście przez cały tydzień i wszystko było z zasięgiem dobrze.. żadnych problemów nie zauważyłem, wróciłem dziś do domu i tu sie rozczarowałem.. zasięgu brak (w n95 nie było z tym problemu). zasięg mam tylko blisko okna, ale uciążliwe jest co chwile wstawać po np. SMS. i zauwazylem ze takze sie troche zastanawia, zasieg jest po chwili patrze i od nowa szuka (tel caly czas w jednym miejscu).

    siec to plus, wszyscy w domu maja plusa i jest dobrze z zasięgiem, internet mam z play i tez śmiga.

    fakt faktem nie mieszkam w mieście, ale zasięg na starym telu miałem bez problemu..

  9. #9
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: problem z zasiegiem

    HD2 ma problemy z zasięgiem. Mam ten sam problem. Pięknie działa gdy zasięg jest full wypas. Gdy jest troszkę gorszy, gubi się, a inne telefony w tym samym czasie działają stabilnie. To rado co masz jeszcze najlepiej sobie z tym radzi, niemniej tak już będzie.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    27.01.2011
    Posty
    11

    Odp: problem z zasiegiem

    aha, no to lipa :-\


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top