Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    04.02.2011
    Posty
    2

    Problem HD2, język i ze wszyskim

    itam wszystkich serdecznie. Jestem świeżym posiadaczem HTC HD2 z PLAY na przedłużenie umowy. Nie chciałem Iphona ponieważ uważam ze jest to telefon zbyt dziecinny i "prosty" (W7 tez nie lubię). A jednak podczas korzystania z HD2 ogarnęła mnie (jak w temacie) czarna rozpacz. Nie umiem nic zrobić. Gdy raz udało mi się zmienić język na polski to nie działał "telefon". Teraz mam język angielski ale za to telefon poprawnie funkcjonuje. Posiadam: "OS version 5.2.21913 ; Manila version 2.5.20181527.0 ; ROM version 3.14.479.2 ; Radio version 2.15.50.14" W botloaderze widnieją następujące informacjeb81100 ss-bc spl-3.03.0000 xe PN: 99HJY005-00 . Moim marzeniem jest posiadanie polskiego oprogramowania i żeby wszystko działało. Z tego co zrozumiałem muszę ściągnąć "RUU_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.66.479.2_Radio_ CRC_Signed_15.32.50.07U_2.07.51.22_2_Ship.exe&quot ; . Po zainstalowaniu tego na telefonie przez komputer będę miał botloadera w wersji 1.66 co umożliwi mi wgranie dowolnego gotowanego ROMU przez HSPL. Dobrze myślę? Bardzo proszę o pomoc bo zaczynam się poddawać. A i chciałbym uprzedzić ze wszystkie strony typu FAQ są mi znane i proszę nie odsyłać mnie do nich, chociaż z tego zdania może wynikać inaczej. Z góry dziękuje za pomoc. Albo co muszę zrobić aby mieć chociaż język polski.

    Zrobilem tez tak:Zainstalowalem z komputera po uprzednim zsynchornizowaniu "RUU_Leo_S_HTC_WWE_EastEurope_3.14.479.2_Radi o_15.42.50.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship" wszystko do konca przebieglo ok, telefon ponownie ise uruchomil, nastepnie instaluje "Extpkg_Setup" który wypakowalem z archiwum o nazwie "InterWrite_Leo_3-14" która pobrełem ze strony http://www.sunnysoft.cz/htc/. i wyskakuje mi okienko "package version is not larger than the one in your device!" i rozkładam rece


  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem HD2

    Sugerowałbym jednak wgranie 1.66 z karty, bo nie pamiętam jak tam to .exe działało na bootloader (czy go downgrade'owało - a na ty nam zależy, jeśli chcemy wgrać HSPL).

    Zmień też proszę temat, bo obecny kompletnie nic nie mówi o Twoim problemie.

    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    04.02.2011
    Posty
    2

    Odp: Problem HD2, język i ze wszyskim

    Zrobilem tez tak:Zainstalowalem z komputera po uprzednim zsynchornizowaniu "RUU_Leo_S_HTC_WWE_EastEurope_3.14.479.2_Radi o_15.42.50.11U_2.15.50.14_LEO_S_Ship" wszystko do konca przebieglo ok, telefon ponownie ise uruchomil, nastepnie instaluje "Extpkg_Setup" który wypakowalem z archiwum o nazwie "InterWrite_Leo_3-14" która pobrełem ze strony
    Kod:
    http://www.sunnysoft.cz/htc/
    . i wyskakuje mi okienko "package version is not larger than the one in your device!" i rozkładam rece

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Problem HD2, język i ze wszyskim

    To w końcu chcesz zrobić downgrade do 1.66, wrzucić HSPL i wtedy jakiś na pewno polski custom... czy jednak 3.14+spolszczenie?

    Jeśli ta druga opcja, to mamy na forum wątek dotyczący 3.14... sporo osób miało podobne problemy ze spolszczeniem x_X jeśli będziesz bardzo zdesperowany to najszybciej będzie wyciągnąć caby ze spolszczeniem... w każdym bądź razie na początek polecam lekturę wątku o 3.14 >tutaj<.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top