Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    10.02.2011
    Posty
    3

    Telefon działa z opóźnieniem

    Witam wszystkich! Szukałem w tematach i niestety nic nie znalazłem, więc postanowiłem napisać.
    Mam mianowicie taki problem: zamierzam do kogoś zadzwonić i wybieram sobie kontakt (lub numer) i zanim uzyskam połączenie telefon "chwilę się zastanawia". Jednak większy problem jest z rozłączaniem rozmów, ponieważ po naciśnięciu "zakończ", telefon nie rozłącza połączenia jeszcze przez 5 do 9 sekund. Inna sprawa, że potrafi wyłączyć cały ekran pokazując tylko górną belkę, a reszta jest czarna (odblokowuje się dopiero po jakichś 30 sekundach). Jeszcze innym problemem jest fakt, że w momencie połączenia się z rozmówcą, ten nie słyszy mojego głosu i jedyną metodą na rozmowę jest rozłączenie się i ponowne wybranie numeru. Taka sytuacja nie ma miejsca cały czas, ale niestety potrafi się zdarzyć kilka razy dziennie. Ponieważ uznałem, że takie działanie nie ma nic wspólnego z normalnością, postanowiłem zasięgnąć informacji od mądrzejszych ode mnie. Będę więc niezmiernie zobowiązany za informację, co jest przyczyną takiego działania i jak się tej przyczyny pozbyć.

  2. #2
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Telefon działa z opóźnieniem

    Nie jestem znawca ale mialem podobnie na starym romie .
    Napisz jaki masz rom i radio ide o zaklad ze tez masz archaiczny jak ja dzis rano

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Telefon działa z opóźnieniem

    Po lewej stronie posta - w tabelce z profilem - autor wątku ma takie dane:

    misiek901
    Newbie

    Wiadomości: 1
    Podziękowania: 0
    [+DZIĘKI+]

    Radio: 2.07.51.22_2
    Rom: 1.66.479.2
    Wnioskuję więc, że ma 1.66

    Faktycznie, misiek - Twoje problemy mogą być wynikiem software'owego "zapchania się" słuchawki... Sam miałem kiedyś podobne komplikacje - wtedy zmieniłem rom na jakiś inny wynalazek i jak ręką odjął
    Bo pytania o restart telefonu chyba zadawać nie muszę?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    10.02.2011
    Posty
    3

    Odp: Telefon działa z opóźnieniem

    Wielkie dzięki za pomoc. Jak tylko będę miał chwilę, zaraz będę czegoś szukał i zmienię rom. Pozdrawiam

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    18

    Odp: Telefon działa z opóźnieniem

    To nie wina romu. Tak jak z komputerem o jego sprawność trzeba dbać. Laptop z wind. 7 odpala się średnio w 50 sekund a znam takich co 5 minut to norma. Tak i tutaj trzeba "posprzątać" usunąć śmieci (temp) moze zwolnić pamięć (a nie wszystko instalować na pamięć telefonu - tylko karte) Polecam CLEARTEMP oraz CLEANRAM i powinno być ok.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    10.02.2011
    Posty
    3

    Odp: Telefon działa z opóźnieniem

    Kolejny raz dziękuję za sugestię. Tylko myślę, że jednak będzie to wina romu, bo "sprzątam" na bieżąco, nauczył mnie tego poprzedni htc (M650 z Orange). Poza tym nie instalowałem nic poza jedną, jedyną automapą (nie lubię "śmietnika" ani w telefonie, ani w komputerze). Dzięki wielkie również za polecone programy, zanim zmienię rom, to jeszcze się pobawię "Clean'ami". Pozdrawiam

    Postanowiłem jeszcze raz napisać, ponieważ napisałem do HTC zapytanie, czym może być spowodowane opisane przeze mnie działanie telefonu i otrzymałem w ciągu 3 godzin odpowiedź, że problem najprawdopodobniej leży właśnie po stronie ROM'u. Otrzymałem link do pobrania ROM'u w wersji 3.14. Pobiorę ten wynalazek i sprawdzę, czy da się na tym pracować. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję za pomoc

  7. #7
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Telefon działa z opóźnieniem

    A moze android?

    Ja co raz bardziej sie przekonuje zeby na stale zagoscil u mnie.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top