Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    12.02.2011
    Posty
    5

    samoczynne łączenie się z internetem

    Witam,
    jeżeli jest taki temat już gdzieś to przepraszam, ale nie znalazłem.

    Mam problem z moim HTC HD2 mianowicie samoczynne łączy mi się z internetem. Dodam tutaj, że aktualizacja pogody czy aukcji jest wyłączona. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Nie mam zainstalowanych jakiś "nowych" programów. Telefon posiada oryginalne softy.

    proszę o pomoc bo pójdę z torbami.

    Ps. proszę o wypowiedzi w języku polskim a nie chińsko-technicznym
    pozdrawiam i z góry wielkie dzięki
    Marcin

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    18

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    może wyłącz raportowanie błędów i wysyłanie opinii klientów - ustawienia / system. Google maps jeżeli się zalogowaleś i zostawiłeś włączoną usługę lokalizacji będzie łączył się z netem non stop. Usługa MyPhone (jeżeli używasz) i ustawiłeś synchronizację też będzie łączył .... lub inne programy do synchronizacji. Możesz użyć programu nodata (blokuję sieć, kiedy tylko chcesz) .... ostateczność, napisać do htc lub HR.

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    NoData lub Dial-up disabler załatwią sprawę
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    12.02.2011
    Posty
    5

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    [quote author=norberts link=topic=524.msg3494#msg3494 date=1297543653]
    może wyłącz raportowanie błędów i wysyłanie opinii klientów - ustawienia / system. Google maps jeżeli się zalogowaleś i zostawiłeś włączoną usługę lokalizacji będzie łączył się z netem non stop. Usługa MyPhone (jeżeli używasz) i ustawiłeś synchronizację też będzie łączył .... lub inne programy do synchronizacji. Możesz użyć programu nodata (blokuję sieć, kiedy tylko chcesz) .... ostateczność, napisać do htc lub HR.
    [/quote]

    Raport o błędach i opinie klientów mam wyłączone. reszta też jest off. tak więc chyba jutro zadzwonię to HTC

  5. #5
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    Zanim zaczniesz dzwonić - polecam jednak rozwiązanie podane przez kolegę Mańka
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    13.01.2011
    Posty
    18

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    Tak NoData pomoże .... , ale jak nie masz nic do stracenia zrób Hard Reset. Pomysły mi się wyczerpały, jak cos wymyślę dam znać. Również czekamy na rozwiazanie twojego problemu na forum.

  7. #7
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    Co Wy wszyscy z tym Hard Resetem??
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  8. #8
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    Podobnie jak na Windowsa ("prawdziwego&quot jednym z częstszych rozwiązań problemów jest "format c:" :-)

    Czasami faktycznie, jest to dobre, szybkie i w miarę pewne rozwiązanie... ale tutaj wystarczy zwykły NoData / Dial-up e/d...

    HR/flash to ostateczność, jeśli jedynym problemem telefonu jest ciągłe łączenie się z internetem bez wyraźnego powodu (bo jeśli byś zainstalował coś, co rżnie ten transfer - np. komunikator - to byś chyba nam o tym powiedział?) to można go poobserwować jeszcze kilka chwil, zanim będzie się go zerowało
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  9. #9
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    Właśnie o to chodzi, że jak tu każdy będzie odpowiadał na problem - HR, to wystarczy zamknąć forum i na głównej wywalić dwie wielkie litery HR i poniżej napisać - to rozwiązanie Twego problemu! Daj plusa!
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    12.02.2011
    Posty
    5

    Odp: samoczynne łączenie się z internetem

    Witam ponownie,

    na początek chcę powiedzieć i ostrzec NIE DZWOŃCIE do HTC i NIE pozwólcie sobie pomagać
    Ja tak zrobiłem i to był mój błąd kazali zainstalować mi program który miał załatwić problem i co się okazało po zainstalowaniu (uruchomieniu aplikacji) rzeczywiście nie łączył się telefon z internetem ale na tyle skutecznie, że nic nie działało ani internet ani mms ani wap itd itp. Po de-instalacji owego programu nadal nic nie działało i nie działa.
    Tak więc chyba niestety będę musiał zrobić ten HR chociaż nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązywania problemów.
    Program Dial-up disabler właśnie ściągnąłem na mojego htc i zobaczymy czy problem się rozwiązał.
    Ale póki co muszę jakoś zrobić aby zaczął działać internet i mms


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top