Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Member
    Dołączył
    09.02.2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    79

    Odp: Pomoc dla świeżaka PILNE

    Ja mialem taki przypadek kolega wpadl do mnie sprawdzamy S/N a tu na stronie sunnysoft (chyba tak to sie chyba nazywalo) nie ma taiego S/N jak ma kolega.
    Oczywiscie ten soft co pasowal do mojego Leo u niego sie wysypywal z bledem.
    Wiec HSPL wrzuta customa i dopiero mozna dalej dzialac.

    Telefon byl z ERY.

  2. #12
    Member [Jr Member]
    Dołączył
    25.11.2010
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    81
    Słuchawka
    SGS III
    Rom
    ICS 4.0.4

    Odp: Pomoc dla świeżaka PILNE

    Kaktus no nie wszystkie podrubki są tak oczywiste jak ta przez Ciebie prezentowana. Jest tego badziewia masę. Taki oto prosty przykład gdzie już ciężej się kapnąć dla osoby nie widzącej "na żywo" HD2
    Kod:
    http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17995:chiski-hd2-na-filmie&catid=49:sprzet&Itemid=91
    Widziałem kiedyś na allegro do złudzenia podobny telefon. 95% by się na niego na pierwszy rzut oka nabrało. Tylko przyciski głośności miał po drugiej stronie. Oczywiście pewnie po chwili użytkowania większość by zatrybiła że ma kicz, ale kupując tego czasem nie widać.
    POBIERANIE PLIKÓW BEZ LIMITÓW --->>> http://Rapids24.pl/index.php?ref=18853 <<<---

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2011
    Posty
    5

    Odp: Pomoc dla świeżaka PILNE

    Znalazłem. Poszedłem do komisu znajomego i porównałem cal po calu oryginał i mój i wszystko było by super gdybym nie wyciągnął karty sim i tu pies pogrzebany. Mój miał trochę dalej to wejście dosłownie o ciupkę. Bez wahania zdjąłem naklejki z korpusu i było zupełnie co innego jakieś chińskie symbole.

    Ale dorwałem kolesia i mam kasę i telefon (tak go załatwiłem)

    Ale moze kolejne pytanie juz nie będzie na miejscu ale co mogę z nim zrobić jakiś inny system doradźcie.
    I dzieki za rady.

  4. #14
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Pomoc dla świeżaka PILNE

    [quote author=szuli link=topic=536.msg3667#msg3667 date=1297980280]
    Ale dorwałem kolesia i mam kasę i telefon (tak go załatwiłem)
    [/quote]
    :


    [quote author=szuli link=topic=536.msg3667#msg3667 date=1297980280]
    Ale moze kolejne pytanie juz nie będzie na miejscu ale co mogę z nim zrobić jakiś inny system doradźcie.
    [/quote]

    Co możesz zrobić z podróbką? W zasadzie to raczej niewiele :-) Wszelkie wypieki - czy to WM, czy Android, czy coś jeszcze innego - są robione pod konkretny sprzęt... Jeśli uda Ci się wgrać coś innego, to imho w najlepszym przypadku nie będzie działało poprawnie, w najgorszym brick, a w najbardziej prawdopodobnym - po prostu nic nie wgrasz :-P
    Więc możesz się cieszyć tym co masz... cokolwiek by to nie było ^_^ do eksperymentów z systemami itd. jednak polecałbym HD2 ze stajni HTC
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  5. #15
    Junior Member
    Dołączył
    15.02.2011
    Posty
    5

    Odp: Pomoc dla świeżaka PILNE

    Postraszyłem policją i takie tam (ma się sposoby)

    Ja też bym polecił HD2 oryginalnego ale co zrobisz jak nie znasz telefonu na wylot to sie strzeż. Ale tak na marginesie WM 6.5 jest parametry takie same 1gh procesor i 512 ram (rom, nie pamiętam). Patrząc na to, to kurcze maszyna jest tylko co dalej do czego ją używać (oczywiście pomijając dzwonienie i pisanie smsów). Moim ostatnim telefonem z WM była motorola mpx 220 i to była fajna sprawa ale kupe lat temu. Nie wiem czy są jakieś sterowniki do poprawy wydajności telefonu bo trochę zamulony jest.

    ZMIENIAM TEMAT WĄTKU ŻEBY NIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD

  6. #16
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Prawie idealna podróbka HD2

    No to tak jak mówiłem - innych romów w to nie wgrasz, Androida pewnie też nie (chyba, że są fanatycy portujący na fake&#039;i ) ... możesz pewnie powgrywać jakiś soft dedykowany pod WM... i w zasadzie tyle mi przychodzi do głowy :-)

    Jeśli chcesz się przy okazji nam przysłużyć to wrzuć kilka fotek tego ustrojstwa... i powiedz mi taką rzecz - jako ciekawostka - reaguje na jakieś patyczki itp.? Czy tylko na dłonie?
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top