Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Dziwne zachowanie aparatu

    Jeśli ustawię aparat poziomo, tak że mam po prawej stronie przyciski systemowe, aparat głupieje. Pojawia się poszatkowany, pomniejszony i obrócony obraz na 1/4 ekranu. Kiedy aparat ustawię pionowo albo poziomo, ale obrócę go o 180o to wszystko jest ok. Mam zainstalowane BsB Tweaks, ale jakoś nie mogę skojarzyć początku problemów z instalacją BsB. Jakieś sugestie jak go doprowadzić do normy?

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    Dla mnie BsB to porażka i czasami może dobrze namieszać w systemie. Wielu jest zwolenników, ja do nich nie należę. Jeżeli mocno zdążyło namieszać to pewnie skończy się na Hard Resecie. Pozdr
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    Jakieś sugestie... BsB było tworzone z myślą o 1.48 (czy jaki to tam miał numerek ten archaiczny rom)... instalowanie go na nowszych to ryzyko, a na customach to już w ogóle wycieczka samolotem do Smoleńska :-)
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  4. #4
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    True, only 1.48

    Pare osób się kiedyś kłóciło ze mną na pdaclubie jak to napisałem Co za świat 8) U jednego będzie dobrze chodzic (więcej szczęścia) a u drugiego pfffff... Ja tam omijam szerokim łukiem.
    na customach to już w ogóle wycieczka samolotem do Smoleńska :-)
    Dokładnie Smoggu tak jest
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  5. #5
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    ja mam BSB ii włączyłem 2 opcje, jedna to wyłączenie galeri zdjęć a nie "zwinięcie do paska", druga to zmniejszenie czułości ekranu- niedziała (po resecie cały czas jest na off). Przynajmniej nic sie nie zepsuło, wszystko dziła po staremu, rom 3.14

  6. #6

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    To mam prośbę, zwłaszcza do akikwap, możesz mi podać domyślne ustawienia BsB - tzn takie jakie są po jego instalacji. Ustawię tak jakby nic nie było modyfikowane i odinstaluję BsB. To chyba jedyne co mogę zrobić.

  7. #7
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    ja mam na on power saving, auto syn clock, stk service, sim contack, clculator vibr., error reporting, phone slide cover, startup animation.

  8. #8

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    Hmmm to niby mam tak samo. A masz coś zaznaczone w opcjach "Rotation"?

  9. #9
    Member [Full Member]
    Dołączył
    27.12.2010
    Posty
    97

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    nie

  10. #10

    Odp: Dziwne zachowanie aparatu

    Dzięki.
    [hr]Dodano: [time]1297968799[/time][hr]
    Ustawiłem wszystko w BsB jak było ale problem jest dalej.
    Czy czytnik kodów i-nigma może coś namieszać? Wygląda na porządnie napisaną aplikacje i działa fajnie, ale różnie bywa.


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top