Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    14.11.2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1,647
    Słuchawka
    1

    Odp: nie mogę wysłać i odebrać wiadomości przez "home screen tabs" w hd2

    Uff..

    1. Odpowiedni custom z odpowiednim radiem powoduje, że HD2 ma 576MB RAM. Stock 3.14 ma o 128 mniej.
    2. Wczoraj kolega Szakus umieścił na blogu link do HSPL4 - jeśli będziesz więc chciał wsadzić custom, to nie będziesz już się musiał seksić z przywracaniem niższego SPL dla którego Cotulla zrobił HSPL - oszczędność czasu :-)
    3. Przywracanie niższego SPL - do czasu do kiedy Cotulla zaktualizuje MAGLDR do działania z HSPL4 - i wtedy wrzucanie HSPL3 -> Przydatne, jeśli chcesz się w tej chwili bawić innymi systemami operacyjnymi na Leo. Jeśli nie - olej. Jeśli na razie stock Ci wystarcza - również olej temat HSPL.
    OMGWTFLMFAO http://smogg.republika.pl/killme.gif

    "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
    Od siebie dodałbym jeszcze używanie Caps Locka...
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

  2. #12
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    21.02.2011
    Posty
    18
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: nie mogę wysłać i odebrać wiadomości przez "home screen tabs" w hd2

    [quote author=Smogg link=topic=564.msg3790#msg3790 date=1298363171]
    Uff..
    Przydatne, jeśli chcesz się w tej chwili bawić innymi systemami operacyjnymi na Leo. Jeśli nie - olej. Jeśli na razie stock Ci wystarcza - również olej temat HSPL.
    [/quote]
    Nie zamierzam bawić się innymi systemami, nie zamierzam też wgrywać języka polskiego bo oryginalny ang mi wystarcza i nawet chodzi troszkę płynniej. Może ewentualnie poszukam polskiego słownika do pisania wiadomości.

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    16.02.2011
    Posty
    3

    Odp: nie mogę wysłać i odebrać wiadomości przez "home screen tabs" w hd2

    Ja też mam z Playa ze stycznia 2011 i mam ten sam problem. Długo się z tym męczyłem i dałem spokój. Ale żeby było wygodniej to usunąłem wiadomości z Home Screen Tabs i dodałem sobie je na Quick Link na głównej tapecie. W sumie teraz jest nawet szybciej ;P
    Why is it called tourist season, if we can't shoot them?!

  4. #14
    Junior Member [Jr Member]
    Dołączył
    21.02.2011
    Posty
    18
    Słuchawka
    HTC HD2

    Odp: nie mogę wysłać i odebrać wiadomości przez "home screen tabs" w hd2

    [quote author=janalo link=topic=564.msg3829#msg3829 date=1298476099]
    Ja też mam z Playa ze stycznia 2011 i mam ten sam problem. Długo się z tym męczyłem i dałem spokój. Ale żeby było wygodniej to usunąłem wiadomości z Home Screen Tabs i dodałem sobie je na Quick Link na głównej tapecie. W sumie teraz jest nawet szybciej ;P
    [/quote]

    Możesz zrobić tak jak ja, po przeinstalowaniu ROMu problem znika


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top