Witamy na HTC Forum - HtcClub.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    11.02.2011
    Posty
    4

    HD2 Smok zjada baterie + gra

    Witam wszystkich mozecie mi powiedziec co mam zrobic aby smok ktory siedzi w moim htc kupionym 2 dni temu nie kradl mi bateri z htc gdy trzymam go w kieszeni? To co robi ten telefon jest poprostu..... rano laduje do 7 a do 15 mam 5 procent. Nie mam zadnych programow tylko kilka gier.
    A drugi problem to nfs shift gram sobie elegancko i gdy wylaczam gre glowne tlo wywraca mi sie na bok i nie moge wrocic spowrotem do normalniej postaci tylko musze resetowac fona w czym jest problem. Pozdrawiam was i prosze pomozcie mi a kiedys ofiaruje wam moje posty.

  2. #2
    Senior Member [Sr Member]
    Dołączył
    19.11.2010
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Posty
    990
    Słuchawka
    Iphone 5s

    Odp: HD2 Smok zjada baterie + gra

    A drugi problem to nfs shift gram sobie elegancko i gdy wylaczam gre glowne tlo wywraca mi sie na bok i nie moge wrocic spowrotem do normalniej postaci tylko musze resetowac fona w czym jest problem. Pozdrawiam was i prosze pomozcie mi a kiedys ofiaruje wam moje posty.
    Wciśnij zieloną słuchawkę :P

    Witam wszystkich mozecie mi powiedziec co mam zrobic aby smok ktory siedzi w moim htc kupionym 2 dni temu nie kradl mi bateri z htc gdy trzymam go w kieszeni? To co robi ten telefon jest poprostu..... rano laduje do 7 a do 15 mam 5 procent. Nie mam zadnych programow tylko kilka gier.
    a gdy go nie trzymasz w kieszeni to ile Ci trzyma?
    http://img827.imageshack.us/img827/2866/spiderew.gif

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    13.11.2010
    Skąd
    Żyrardów
    Posty
    425
    Słuchawka
    Note 3
    Rom
    Stock

    Odp: HD2 Smok zjada baterie + gra

    w tle musi chodzić jakiś proces (smok) który kradnie te procenty
    po pierwsze spróbuj zainstalować task manager i ubijaj wszystkie aplikacje bo być moze one są tylko zminimalizowane
    jak nie pomoże zrób hard reset nie instaluj żadnych gier i zobacz czy dalej procenty będą uciekać, potem instaluj gry po kolei jedna na dzień zobaczysz która może powodować taki stan rzeczy
    hTc HD2 "Leo"
    quietly amazing
    podswiatlo.pl

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    11.02.2011
    Posty
    4

    Odp: HD2 Smok zjada baterie + gra

    Duzo mniej trzyma
    Korzystam z menadzer zadan i zawsze zamykam aplikacje wszystkie ale ten smok nie chce odejsc sprobuje. dz za odp


 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Back to top